Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13. sraz Peugeot - clubu, 2. zimní klouzání


Recommended Posts

Nevím, kde je zakopaný pes, ale Ondra zatím stále neumístil tento text na hlavní stranu, proto si jej tedy nejdříve přečtěte zde, abyste pak byli připraveni rychle reagovat.

Tento text jsem Ondrovi posílal nejdříve někdy v listopadu, pak pravda byly nějaké problémy s datem, které se vyřešily, pak text proběhl drobnými úpravami a finální verze byla hotová 20. 12., Ondrou mi bylo přislíbeno, že se na hlavní stránce objeví hned následující večer - doposud však nic, takže čtěte a? se můžete ihned po zveřejnění přihlašovadla začít hlásit - předběžně byl zájem velký, tak doufám,. že neopadl. Co se týče toho, že jsem kdesi prohlásil, že řádní členové budou mít pobyt grátis, byl to můj neuvážený výrok a po konzultaci se zbytkem vedení jsme dospěli k názoru, že bude lepší poskytnout menší slevu na více akcí, než podpořit mohutně jednu - takže, prosím, přijměte omluvu.

2. zimní klouzání

13. sraz Peugeot – clubu

3 – 5.. 2. 2006

Po velkém úspěchu loňského klouzání v okolí Železného Brodu jsem se rozhodl založit tradici klouzání a prohlašuji, že další zimní klouzání BUDE v Orlických horách a to v termínu 3. – 5.. 2.2006.

Sejdeme se v pátek 3.2.2006. večer v penzionu U kapličky v Kostelci nad Orlicí. Ubytování stojí 250 Kč/os /noc, tzn. za víkend 500 Kč/os ( řádní členové budou mít slevu 50 Kč /noc, tzn. že je víkend bude stát 400 Kč). Pokoje jsou převážně 4 lůžkové a vzhledem k předpokládanému zájmu NENÍ v našich možnostech slibovat nějaké dvoulůžáky. Večeře bude do 21 hodin, dle jídelního lístku.

V sobotu ráno se uskuteční variantně buď spanilá jízda nebo jízda zručnosti, podle toho, jaké možnosti nám daná lokalita nabídne – začátek dění stanovuji na 10.00, aby měli čas dorazit i Ti, kteří nebudou v Kostelci spát.

Po obědě se uskuteční konečně orientačněklouzací výlet za zasněženou silnicí, během kterého na Vás bude čekat plnění několika drobných úkolů – samozřejmě bude silně ovlivněno počasím, zatím neumím věštit, jaké bude a tak jen doufám, že nějakej ten sníh bude.

Po dojezdu budou vyhlášeny výsledky a odměněni vítězové v kategoriích kluzák/kluzačka 2006, dále pak budeme vesele užívat radosti ze společného setkání Peugeot – clubu.

Neděle – po snídani možnost odjezdu za poznáním okolí (Třebechovické muzeum betlémů, Vamberecké muzeum krajky nebo soukromé muzeum v Letohradě – DOPOBRUČUJI) – zkrátka se rozloučíme a vyrazíme každý směrem k domovu.

Ubytování v penzionu je pouze pro 50 lidí, dalších 30 lůžek je předběžně zamluveno v hotelu U splavu, vzdáleném cca 200 m chůze. Jídlo není objednáno hromadně, každý si vybere z jídelního lístku. Jídelna v penzionu U kapličky (www.ukaplicky.cz) je dostatečně prostorná pojmout všech 80 lidí, takže v hotelu U splavu (http://www.shotely.cz/hotel_u_splavu_kostelec_nad_orlici/) se bude jednat pouze o ubytování.

Vzhledem k omezené kapacitě lůžek na penzionu potřebuji do 15. 1. 2006 nutně vědět, kolik řádných členů se hodlá dostavit (samozřejmě předpokládám, že žádný z řádných členů nepojede sám a že bude chtít být ubytován společně s doprovodem). Přihlášeným po tomto datu nemůžu blokovat ubytování na penzionu a tak se dá předpokládat, že budou spát na 5 minut pěšky vzdáleném hotelu (přihlášení = vyplnění kolonky v přihlašovadle na hlavní stránce + zaplacení částky rovné částce za ubytování objednaného počtu osob na účet 106206306/2400 s variabilním symbolem 13. Bez zaplacení zálohy bohužel nemůžeme přihlášku brát jako 100% pevnou. Pro pořádek tedy ještě jednou upřesňuji ceny – řádný člen 200 Kč/os/noc = 400 Kč/os/weekend, registrovaný člen 250/os/noc = 500Kč/os/weekend).

Poslední možnost pro přihlášení je omezena buď naplněním obou ubytovacích zařízení nebo datem 31. 1. 2006 (poslední možnost, aby nám přišly penízky na účet).

Na společné setkání se těší Medvěd + přípravný výbor tohoto srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medo, muzu zaplatit hotove (treba na Dzbane)? Nechce se mi podporovat banky na poplatcich... ale jestli je to komplikace (prehled, ucetnictvi, ...???), tak rekni!

Co se tyka prevodu, nebylo by vhodne nekde v udajich uvest ID clena? Cisel uz moc nezbyva, kdyz VS je cislo srazu, a KS/SS nelze pouzit ale treba pole \"zprava pro prijemce\"? Jestli to tedy neni specialita CS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Medo, muzu zaplatit hotove (treba na Dzbane)? Nechce se mi podporovat banky na poplatcich... ale jestli je to komplikace (prehled, ucetnictvi, ...???), tak rekni!

Co se tyka prevodu, nebylo by vhodne nekde v udajich uvest ID clena? Cisel uz moc nezbyva, kdyz VS je cislo srazu, a KS/SS nelze pouzit ale treba pole \"zprava pro prijemce\"? Jestli to tedy neni specialita CS...

Co se týče platby, tak bych raději Ty peníze měl přehledně na klubovém účtu (právě kvůli přehlednosti a jednoduché průkaznosti), když mi je dáš hotově, tak to tam budu vkládat já.

Co se týče variabilního symbolu, to už Ondra opravil a já mu tímto děkuju - v rámci předvánočního shonu došlo k malé chybičce a už je to naštěstí opraveno.

Takže při platbě použij účet 106206306/2400, VS svoje ID a specifický symbol 13

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

Jestli budu tou dobou na chalupě tak taky dorazím,asi jen na sobotu přes den.Aspon si poslechnu konečně mk405 vejfuk:superzatím:papa

jsem netušil že mám své posluchače :D

jedna z mála posledních příležitostí, na jaře ho asi sundám :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Capy

Jestli budu tou dobou na chalupě tak taky dorazím,asi jen na sobotu přes den.Aspon si poslechnu konečně mk405 vejfuk:superzatím:papa

jsem netušil že mám své posluchače :D

jedna z mála posledních příležitostí, na jaře ho asi sundám :roker

no jo docela mě zajímá ten zvuk diesla s ladáčkem.Copak už tě omrzel?nebo tě z toho bolí hlava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...