Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škubání motoru-pomooc!


Radek205

Recommended Posts

Zdravím příznivce Peugeot!Potřeboval bych tech. radu!

Vlastním Peugeot 205 1,1i, motor TU1M - 44kW.Mám problém,že při teplém motoru(ve fázi zahřívání cca 70stupňů) mě cuká až škupe motor a na volnoběh zhasne a nelze nastartovat cca. 30s.Vyměnil jsem svíčky,zapal. kab.,víčko a palec,krokový motorek,čidlo teploty vody a nechal jsem změřit tlak paliva!Nevím co už dál,budu rád za jakoukoliv radu!díky Radek :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: milda

Něco podobného mi to dělalo na stejném motoru v P309. Taky měřili kde co, i tlaky benzinu jsou prý OK a nakonec to byl zasraný palivový filtr. Zkus od něj odpojit hadičky a uvidíš, jestli ti z toho vyteče nějaký sajrajt.

kde ten palivovej filtr najdu. je na hadici u motoru, nebo je jinde...? Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: milda

Něco podobného mi to dělalo na stejném motoru v P309. Taky měřili kde co, i tlaky benzinu jsou prý OK a nakonec to byl zasraný palivový filtr. Zkus od něj odpojit hadičky a uvidíš, jestli ti z toho vyteče nějaký sajrajt.

kde ten palivovej filtr najdu. je na hadici u motoru, nebo je jinde...? Díky..

Nevím jak je to u tebe ale ja ho mám ze spodu auta u palivové nádrže(Myslím že všechny benziňáky to mají u nádrže,a dieslaky to mají v motorové části:myslim)

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: milda

Něco podobného mi to dělalo na stejném motoru v P309. Taky měřili kde co, i tlaky benzinu jsou prý OK a nakonec to byl zasraný palivový filtr. Zkus od něj odpojit hadičky a uvidíš, jestli ti z toho vyteče nějaký sajrajt.

kde ten palivovej filtr najdu. je na hadici u motoru, nebo je jinde...? Díky..

Nevím jak je to u tebe ale ja ho mám ze spodu auta u palivové nádrže(Myslím že všechny benziňáky to mají u nádrže,a dieslaky to mají v motorové části:myslim)

:papa

No, ja ho napriklad mam v motorovej casti, mam 309 benzin 1,4, co je s 205 velmi podobne auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: milda

Něco podobného mi to dělalo na stejném motoru v P309. Taky měřili kde co, i tlaky benzinu jsou prý OK a nakonec to byl zasraný palivový filtr. Zkus od něj odpojit hadičky a uvidíš, jestli ti z toho vyteče nějaký sajrajt.

kde ten palivovej filtr najdu. je na hadici u motoru, nebo je jinde...? Díky..

Nevím jak je to u tebe ale ja ho mám ze spodu auta u palivové nádrže(Myslím že všechny benziňáky to mají u nádrže,a dieslaky to mají v motorové části:myslim)

:papa

No, ja ho napriklad mam v motorovej casti, mam 309 benzin 1,4, co je s 205 velmi podobne auto.

Proto jsem ta měl to :myslim

auta mladší 10 let to už mají :myslimzespod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz se tady bavite o cukani motoru!mam 306 1.4 a uz parkrat se my stalo,ze pri nastartovani motor divne sel,jakoby na tri valce mozna min,ale drzi se tesne pred chcipnutim,vzdy je ale z vyfuku strasne citit benzin!po druhem nastartovanim a poradnem proslapnuti plynu je vse ok!!pokazde to bylo kdyz je v nadrzi hodne malo benzinu!!jezdim rok a stalo se mi to teda jen 3x!a je jedno jestli je motor studenej nebo teplej!!!diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

no kdyz se tady bavite o cukani motoru!mam 306 1.4 a uz parkrat se my stalo,ze pri nastartovani motor divne sel,jakoby na tri valce mozna min,ale drzi se tesne pred chcipnutim,vzdy je ale z vyfuku strasne citit benzin!po druhem nastartovanim a poradnem proslapnuti plynu je vse ok!!pokazde to bylo kdyz je v nadrzi hodne malo benzinu!!jezdim rok a stalo se mi to teda jen 3x!a je jedno jestli je motor studenej nebo teplej!!!diky

Ked je malo benzinu, tak je asi slaby tlak paliva do motora bezprostredne po startovani, lebo cerpadlo nestiha az tak rychlo natlakovat a az po preslapnuti plynu (alebo po nejakom case) sa tlak ustali. Alebo mas zaneseny palivovy filter. Pripadne zaseknuty ovladac skrtiacej klapky (\"krokovy motor\"), ale to asi nie. To len tak tipujem...:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...