Přejít na obsah
Weri 605

rellyesport Poděbrady - Vena Duna

Recommended Posts

Protože se mi líbí auta a hlavně ty " Pežotí ".. ráda bych vás touto cestou seznámila s jedním úžasným a velice přátelským závodníkem

Václavem Dunovským.

Vena je můj kamarád asi 15 let a jezdí českou rellye.. Letos získal 2 úžasné nové sponzory. Hlavní je Peugeot a druhý úzce spolupracující Total... Pochází z města Poděbrady a má velmi milou přítelkyni Hanku, která s ním občas "blbne" taky.. :super Dosavadní tituly a dosažené bedny tu vyjmenovávat nebudu.., pokud si někdo bude chtít zjistit podrobnosti snadno ho najde na internetu nebo zde http://www.rallyesport-podebrady.cz/ 

Pro ty, kteří mají rádi zatáčky a rychlost, tu mám "první" další závod s krásným názvem Bohemia (1.7. - 3.7. Mladá Boleslav)  http://www.rallybohemia.cz/2016/cs/ , kde se Vena určitě na svojí 208 předvede a bude rád za vaší podporu.. :)

PS: kdo byl na Legendách možná už se s ním setkal.... :papa

slide7.jpg

slide4.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Na Peugeot Emotion Day v pátek 24.6. v Čestlicích u Prahy, bude Vašek rozdávat podpisové karty.. Kdo vyrazí na obhlídku Pežotího terénu může tak rozšířit svojí autogramovou sbírku v památníčku.. :D

image.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 5 hodinami, MilanF1 napsal:

To by mě zajímalo, jak mu to půjde s 206tkou. ;)

208... už to vidím... :) opravovat to nahoře nebudu - jen ať každej vidí jak sem blbá a slepá... :D a děkuju za upozornění..! :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

přátelé nalepeno.. :roker

Peugeot club bude od nynějška jezdit na levém kousku kapoty.. nejrychlejší 208R2 :super

poprvé ji můžete vidět už za pár dní na 43. Rallye Bohemia Mladá Boleslav od pátku do neděle 1.7. - 3.7. 

13512234_10209907349066593_5847767085761530266_n.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku