Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimatizace peugeot 307


risss

Recommended Posts

Třeba jo, ale bavím se o autu, co má cca 10 let. Teď je takových nešťastníků kopa a nikdo si to nechce připustit, že to bude více než jen pojistka. Ale klidně může pojistky zkontrolovat.

 

Pak, pokud pojistky ok, další krok, zajít někam, kde dělají servis klimy, ať zjistí stav chladiva a případně doplní, pokud není prázdno. Po doplnění to buď pojede nebo ne. Když ne, tak servis, diag atd. Pokud je to prázdné, tak hledat díru. Možná pak bude stačit povolit pár šroubků, odklopit chladič vody a chladič klimy a kouknout, zda za vrtulí není ten hliník zpuchřelý.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je to dva měsíce z5, co jsem si opět zprovoznil klimu naší 307 z roku 2004, tak ti můžu říct, že za větrákem sahary, budeš mít prohnilý chladič klimy - ten můj byl jak papír a drolil se, je to klasická nemoc 307.

Já měl bohužel vadný ještě klimakompresor - podcházel kolem hřídele.Takže 1500 za kompresor od Huga Bosse, a chladič jsem stáhnul nový ze 4600 na 2600 a k tomu za 200 sada origo gumiček na spojovací trubky chladiče a kompresoru - ty mají jen v pežotu

prvotní kontrola těsnosti a naplnění olejem a chladivem byla za 1200Myslím si, že to stálo za to, kor v těhlech vedrech

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...