Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zlý zvuk motora


X3M-miso

Recommended Posts

Ahojte pred 3 mesiacmi som šiel po dialnici a zrazu len niečo zašramotalo v motore z vyfuku vyletel šedý dym. Hned som zastavil na pumpe obzeral som a nikde som nič nevidel že by sa pokazilo (poškodilo).Po naštartovaní motor bežal opäť normálne. No ale po niakej dobe sa motor začal správať zvláštne. Z motora ide taky plechový rachotavý zvuk ktorý neviem vôbec identifikovať. Skôr to ide spoza motora ako je egr ventil. Auto som mal na diagnostike tá nič, tak som skúsil prehodiť vstrekovače z druhého nepomohlo. Ale keď som položil skrutkovač na vstrekovače tak som zistil že 3 strekovače maju rovnaký vysoko frekvenčný zvuk ale jeden má úplne iný zvuk (skúšal som aj na starých vstrekovačoch na rovnakom mieste osadenia). Motor ide rovnako za studena ako aj po zahriatí, voda sa neratí, olej nebuble. Už vôbec neviem čo mám pozrieť. Nestalo sa niekomu niečo podobné? 

Rozvody menené cca 3000km dozadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neporadím, čím to je, ale všiml jsem si, že má dost lidí problémy podobného typu po výměně rozvodů (viz můj kamarád)...prostě mi přijde, že závada může mít něco společného s ne zcela odbornou výměnou rozvodů...už se s tím setkávám poněkolikáté, že motor HDi, který byl v pohodě, po výměně rozvodů začne podobně zlobit...řešení ale nemám :-( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...