Jump to content
ChouLu

NOVÝ ZPŮSOB PŘIHLAŠOVÁNÍ!

Recommended Posts

V 6/21/2016 at 19:25, Gabriel 307 napsal:

No, nevzdalujeme, ptž. fakt je, že na patlacím zařízení to nové fórum funguje tak ze 2/3 - něco nefachčí (např. odmazání Gabrielovy citace, jež mi tam sama vlezla, do které teď zcela nekorektně, avšak vědomě píšu), některé funkce na patlafonu nejsou dostupné vůbec :( Bong!

hele,mám technickej dotaz,letapáně jsem na foru přes mobil,a dneska mě to vyhazuje,že nejsem přihlášenej,akdyž si dám adresu a heslo,tak mi to píše,že neni správná,kde je chyba :myslim

Asi se ptám na to co víc lidí .. ale hrozně často se mi stává že sem vlezu z mobilu (i třeba potom, co jsem sem ten den už lezl) a znovu to po mě chce se přihlásit ... na kompu ať už v práci či doma to samé. Pracuje se na tom ?

Viděl bych to spíš na problém v konfiguraci OS a prohlížeče. Z mobilu sice na klub nechodím, ale z PC žádný problém nemám. Obecně je to v možnostech za 1. prohlížeče ( IE, FF, Opera, GCh, .... ) a za 2. v instalovaném OS W-XP ... W10. Souvisí to s možností volby např. "pamatovat si mě" nebo "uložit heslo". Ukládat hesla je samozřejmě risk, takže tam, kde mi o nějaký průšvih nejde, si heslo uložím (např. P-club), ale zcela odlišné od citlivých informací (I-Banking a pod.) Do těchto oblastí se zásadně přihlašuji pokaždé samostatně  a striktně dodržuji zadání všech přihlašovacích údajů.  

A co se týká správy hesel, existuje hromada programů více či méně odolných (bezpečných) a které umí i spolupracovat s prohlížečem, mě celkem vyhovuje SW "LastPass"

Edited by FrantaCV

Hm "pamatovat si mě" mám samozřejmě všude zaškrtlé ... Nezdá se (někdy) že by to mělo bůhvíjaký efekt :)  No co, tak se přihlásím, ale dělat to denně a někdy vícekrát za den je přecejen poněkud otravné ... 

Podívej se jak dlouho se ti ukládají v prohlížeči cookies. Já jsem přihlášenej teď snad už přes měsíc a bez problému :) 

v poslední době se nemuzu v Chromu prihlasit a hlasi mi to ze muj prohlizec neprijima cookies.

Na IE to jde a na Macbooku s chrome také...

Zkousel jsem cookies i smazat ale chova se to porad stejne...nejaky napad?

vymazal jsem udaje o prohlizeni vcetne cookies a funguje to.

predtim jsem mazal jen cookies na strance a nefungovalo...takze asi vyreseno:)