Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

NOVÝ ZPŮSOB PŘIHLAŠOVÁNÍ!


Recommended Posts

Hmm  zajímavé, že tě nenapadlo o tomhle už minule informovat :myslim .

Psali jste o nutnosti upgradovat, ikdyž vše běželo. Po upravě vše neběží tak jako předtím, se nedivte, že máte štouravé připomínky. Máš asi hromadu práce na dořešení detailů, ale není těch "detailů" už nějak moc? :)

Osobně se mi nový vzhled zamlouvá. Některé funkce jsem pochopil až po přečtení připomínek a vysvětlení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o stovky vnitřních procesů, které jsou v každém systému, jen tenhle systém je aktuálně tak transparentní, že je to vidět :)  Ve výsledku se toho moc nemění, jen je to trochu jinak rozmístěné.

A po pravdě ano mám toho moc, všechen volný čas teď sežere klub, ale to bohužel někteří nedokážou pochopit, že nejen já jsme museli omezit čas pro rodinu, své koníčky a další záležitosti, abychom udělali něco pro klub...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máte opravdu všichni dojem, že jsme si tento upgrade vymysleli jen proto , že se doma nudíme?! My jsme ten systém nevyvíjeli, pouze se musíme poprat s tím co nám jeho programátoři přichystali. Stejně jako při minulém přechodu nejde všechno hned a hladce, ale vše se časem vychytá, stejně jako minule, děláme to ve svém volném čase, tak byste s námi mohli mít trochu trpělivosti ne? Ano můžu si na to všechno vzít programátora, který to za týden vyřeší komplet, ale pracujeme s omezeným rozpočtem a kdyby se nenašli fandové, kteří to dělají ve svém volnu a jen za "děkuju" tak už klub dávno skončil. 

Jsem vděčný všem co nahlásili problém a bez remcani čekají na jeho vyřešení, ale to neustálé rejpani některých o tom jak je všechno špatně nás jen demotivuje a člověk ztrácí chuť něco dál tvořit.

 

Fórum prostě prošlo generační obměnou, která spočívá v podstatě jeho fungování a na venek to způsobilo pár funkcí navíc nebo jinak přístupných. Takovéto změny budou, pokud vydrží lidé, kteří chtějí pro klub něco dělat, cca každých 5-6 let a pokud to tu chceme udržovat funkční, nelze se jim vyhnout. Pokud je pro někoho maličkost jako přidání do mapy, podle veřejně přístupného údaje v jeho profilu důvodu k přemýšlení o odchodu, možná by se měl zamyslet sám nad sebou a nad tím co ho sem celé ty léta táhlo, protože nevěřím že by se tohle změnou barvicek mohlo nějak ovlivnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj předpoklad ( v úvodu tohoto vlákna ), že se opět spustí smršť připomínek, se bohužel ukázal jako relevantní a zdůrazňuji to BOHUŽEL. 

Schreeku - i kdybys zaúkoloval celou smečku programátorů za nechutný balík peněz, stejně by se problémy a různé úlety za týden vyřešit nepodařilo. Vám všem, kteří na tom tráví čas a likviduje si nervovou soustavu patří dík a uznání a až dojde  (tedy pokud na to dojde)  na návrh odměn za tuhle práci, tak u mě máte palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Schreek napsal:

.........pouze se musíme poprat s tím co nám jeho programátoři přichystali. Stejně jako při minulém přechodu nejde všechno hned a hladce, ale vše se časem vychytá, stejně jako minule, .....

a až si na to zvyknete, tak bude další inovace a další upgrade a další a další ....

Naučit se pracovat s fórem po poslední změně pro mne nebylo nic jednoduchého, ale snažil jsem se, páč jsem věřil, že se naučím a bude hotovo. Teď, nedlouho po té, co jsem si na fórum zvykl, je tu zčista-jasna další aktualizace, kde nejen nezústal kámen na kameni, ale ještě víc nefunguje než funguje (dokonce si sama od sebe hrabe do profilů a umísťuje informace o uživateli bez toho, aby to odsouhlasil).
Protože nechci trávit hodiny učením něčeho, co bude výhledově zase předěláno v něco úplně jiného, žádám tímto o zrušení mého členství v klubu - budu mít klidnější spaní jistě nejen já.

P.S.
Děkuji všem, co mi tu kdy s čímkoli pomohli (byly doby, kdy jsem se snažil i já, jen v poslední době jaksi nebylo jak). Na spoustu klubáků mám kontakty i jinak než přes fórum a věřím, že se budeme i dál vídat - jen už prostě ne zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, ChouLu napsal:

Medvěde.. já k tomu nemám slov...

já k tomu mám naopak hodně slov, většina by byla vulgárních :roker

Medvěda chápu--jednou prostě musel vybuchnout, už to není ta radost se tady přihlašovat a to nejen kvůli novému programu :myslim

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde četl jsi to celé to co jsem napsal?! Podle mě ne... 95% lidí nemá s forem žádný vážný problém a zbytek se řeší. Věřím  tomu že číst a psát tu lze furt stejně  a na tom není co se učit. Stávající verze by měla 5-6 let vydržet. Každopádně pokud je to všechno pro Tebe nepřekonatelný problém, je to jen Tvá volba, přemlouvat Tě opravdu nebudu, jen Tě musím upozornit, že smazání účtu je jednorázová a nevratná záležitost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to už je hodně off-topic, ale reagovat chci. Mě osobně Medvědův odchod mrzí a doufám, že svůj postoj ještě přehodnotí. Je to člen, který tady je mnohem déle než např. současné vedení, byl to i dlouholetý předseda klubu a srdcař. Bohužel mu současný směr nevyhovuje, ale myslím že to stále ještě není důvod k odchodu. Ono nejen u lidí na ksichtu tolik nezáleží.

Méďo, Facebook Ti klub rozhodně nenahradí, to je jen snůška lajků o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2016 at 14:09, ChouLu napsal:

Mě se líbí, jak tady někteří musí každou novinku odsuzovat... aniž by chtěli pořádně vědět proč tomu tak je...

Ale věřte, že bych radši zůstal u nicku, ale bohužel to z důvodu formátování databáze nelze... nebo tedy lze s tím, že prostě 400 členů se nikdy nepřihlásí...

Mas pocit ze vysvetleni proc to nekomu muze dat praci si vzpomenout pri zmene zpusobu prihlasovani je odsuzovani zmeny? Ve  vysledku je jedno jak se sem bude dal prihlasovat, jen to muze znamenat ze nekteri uz treba adresu pod kterou se prihlasovali davno nemaji, nepamatuji si ji apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty ale to přece není problém, běžně lidem pomáháme se změnou hesla, přihlášením, změnou mailu apod. Snažíme se lidem vyjít vstříc, jen jsme prostě omezení požadavky systému, které byli dříve až příliš benevolentní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když čtu tohle téma, tak mi připadá, jakoby tahle aktualizace všem strašně znepříjemnila snad i holý život :-) Jde psát? Jde číst? Tak snad o to jde, ostatní kravinky okolo jsou jen doplněk. Řešit, jestli mám zadat nick nebo email – to je nějaký drama od Becketta? Jo, tlačítka jsou jinde, než dřív, ale co by bylo lepší, nechat staré fórum? A jak dlouho, deset, dvacet, padesát let? Mě se ta aktualizace fakt líbí, a až na těch pár problémů je vidět, že se autoři snažili nestát na místě. Já byl taky víc než nas.anej, když jsem zjistil, že mě tady borec na dva roky omylem zabanoval, ale beru to jako práci nadšenců, dobrovolníků a fotříků. Takže to chce chladnou hlavu, trpělivost a nakonec i tu pokoru k vedení klubu. Těžko si představit, jak se admini tetelí blahem, že se to po aktualizaci tak zes.alo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen krátký comment - nemůžu říct, že Medvěda nechápu, taky s tím bojuju, ale nevzdávám to...

Ačkoliv dřív pro mě bylo fórum trochu samozřejmost, aktuálně je to vopruz čekat, jestli bude/nebude fungovat. Ale ono je to v mém případě dané tím, že sem chodím takřka výhradně z mobilu, kde to "responsidebilní" prostředí funguje tak, že nekteré funkce prostě nedá :( Je taky výrazně pomalejší a hází podstatně víc chyb než na PC u stolu. No snad se to časem vytříbí a prokoušu se tím. Rozhodně to ovšem nemůžu považivat za "dobrý důvod" pro odchod z klubu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slava konecne jsem prisel proc se nemuzu prihlasit jen pod prezdivkou :mad: ale mozna to bude tim ze je to takove pro me naprosto prehledne .....,snad to zvladnu ..... :myslim

a mozna si poridim nejake to patlaci zarizeni a budu konecne IN ze to funguje jak ma :D  - toto je tak trosku trpka ironie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...