Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NOVÝ ZPŮSOB PŘIHLAŠOVÁNÍ!


Recommended Posts

Vážení členové,

Z důvodu problémů s přihlášením některých členů bylo nutné, přejít k přihlašování pomocí Vašeho emailu.


Tedy do přihlašovacího okna již nezadávejte váš nick (přezdívku), ale Váš email.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • ChouLu pinned this téma

Jde o to, že je problém v přihlašovacích jménech s diakritikou... už s tím nechceme bojovat, tohle je nejjednodušší řešení. Věřím že to většinu lidí nebude problém...

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já musel nakonec smazat fórum ze záložky v Tapatalku a znovu ho najít po vymazání dat v prohlížeči, kde mi to znovu nabídlo Tapatalk. Do té doby jsem se prostě nepřihlásil. Teď ještě rozchodit fórum v prohlížeči. Nemůžu ani přelistovat ve vlákně, natož odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gabriel 307 napsal:

kontrolní otázka . . .  jak je možné,že Tapatalk běží normálně (neodhlašoval jsem se) když se to změnilo ;):papa

Nejspíš protože ses neodhlásil. Já mám na mobilu stále přihlášeno, bez problému, změnu jsem postřehl až na stolním PC, kde jsem se přes nick prostě nepřihlásil a já netušil, proč mi to furt píše něco jako "neplatný obsah pole" ;)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne kazdemu vydrzi jedna mailova adresa na cely zivot :-)

A navic soukromi je treba si chranit, takze pro podobne ucely jako registrace na forech se hodi mailove schranky u kterych nevadi ze do nich pada spousta bordelu od robotu co adresy posbiraji po webu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, jak tady někteří musí každou novinku odsuzovat... aniž by chtěli pořádně vědět proč tomu tak je...

Ale věřte, že bych radši zůstal u nicku, ale bohužel to z důvodu formátování databáze nelze... nebo tedy lze s tím, že prostě 400 členů se nikdy nepřihlásí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v první chvíli a po třetím pokusu přihlásit se nickem jsem nadával,ale pak jsem si pozorně přečetl a byl jsem rád,že zde jsem registrován na jedné ze dvou současných e-mail adres!!!Dnes již nemám problém.Voce mne serýnkuje že na každěm webu vyskakuje  že "tento web ....... a rozumím." na některých jsem to několikrát odsouhlasil a stejně to chce neustále,tak se snažím toto ignorovat ale se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se právě divím, ze se tenhle způsob přihlašování zavedl až teď. Je to už pár let, co se přecházelo na email u všech e-shopů. Např. u Alzy byl také dřív jen nějaký nick, a teď to musí byt mail :myslim

Lukáši, Medvěd by chtěl asi speciální vysvětlení toho, proč bylo v jeho profilu uvedeno, že něco udělal, když to neudělal. Radkovo vysvětlení asi nepovažuje za dostatečné :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...