Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyby fóra


FrantaCV

Recommended Posts

Omlouvám se za založení nového vlákna na stejné téma, ale jinak to bohužel nešlo.

Netuším co dělám špatně nebo kde je chyba, ale když chci odpovědět na příspěvek v kterémkoli vlákně, tak se mi v dialogovém okně zobrazí buď moje předchozí odpověď což mi přišlo jako docela dobrý nápad - nemusím hledat co jsem napsal minule a zbytečně se neopakovat. Tento text šel smazat. 

Teď se mi ale začala v dialogovém okně zobrazovat citace některého z posledních příspěvků. Smazat to nejde nebo nevím jak a ani žádný text nelze zapsat. Obrázek je pro ilustraci.

 

NF.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hvlíček: To vůbec nerozhoduje. Jakmile jsem při předchozím příspěvku v daném vlákně použil citaci, tak už při pouhém kliknutí do dialogového okna se citace znovu zobrazí a nejde smazat a bohužel ani napsat jakýkoli text. 

V tomto případě - tedy této odpovědi - se zobrazí pouze předchozí text, ale ten lze naštěstí smazat a napsat nový.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hvlíček: To vůbec nerozhoduje. Jakmile jsem při předchozím příspěvku v daném vlákně použil citaci, tak už při pouhém kliknutí do dialogového okna citace znovu zobrazí a nejde smazat a bohužel ani napsat jakýkoli text. 

V tomto případě - tedy této odpovědi - se zobrazí pouze předchozí text, ale ten lze naštěstí smazat a napsat nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď se mi při pokusu o upravení textu příspěvek neupravil, ale zduplikoval. :(

Nějak s Tebou nemohu souhlasit. Tohle zrovna ukázka. Příspěvek, který jsem na 100% odeslal. Upravil jsem ho na kurzivu. Originál je o dva kousky výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď se mi při pokusu o upravení textu příspěvek neupravil, ale zduplikoval. :(

Nějak s Tebou nemohu souhlasit. Tohle zrovna ukázka. Příspěvek, který jsem na 100% odeslal. Upravil jsem ho na kurzivu. Originál je o dva kousky výš.

A navíc i po odeslání mi zůstane jako koncept v dialogovém okně což asi taky nebude to pravé ořechové. Dle mé představy by se mělo toto okno vyprázdnit, stejně jako tomu bylo u minulého fóra. Tohle je ukázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi stalo, že jsem odeslal příspěvek, odeslal, skočilo na vršek té stránky vlákna (tuším 5. z 5), musel jsem srolovat dolů, kde byl můj příspěvek vložený a hned pod tím ten samý rozepsaný v okně "odeslat" To hádám není úplně správně :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ta chyba, která byla od začátku - zdvojování příspěvků. Teď je nastaven opět časový interval mezi příspěvky, takže se nezdvojují, ale systém se snaží druhý příspěvek poslat a tak zůstane dole v rozepsaných. To je důsledek vlastnosti, že si fórum pamatuje rozepsaný příspěvek. BONK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...