Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

za studena na tri valce


Petano

Recommended Posts

Za studena mi to jede na tri valce. Pak se to pomerne skokove zmeni. Pokud jede na tri valce tak na ne jede i pod plnym plynem.

Za tepla bezi uplne krasne a bez problemu se dostanu na maximalni otacky.

Hodne se to zhorsi kdyz auto dyl stoji (treba dva tri dny).

Vymenene svicky, vzduchovy a palivovy filtr (delalo to i pred vymenout).

Mate tip co mam prekontrolovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek205

Může to být i voda ve válci!Těsnění pod hlavou!Kouří ti to hodně bíle při studeným motoru?!Až se to zahřeje tak už se ta voda vypařuje!podivej se taky na tu eletriku,ta může taky zlobit!

Přesně tak. Nechci strašit, ale přesně stejný příznaky jsem měl když bylo prasklý těsnění pod hlavou, vždycky to startovalo na 3 válce a po zahřátí to bylo uplně v pohodě, většinou asi po minutě jízdy ten čtvrtý naskočil. Čim dýl auto stálo, tim to bylo většinou horší. No a kromě toho to byli i další věci - pomaličku se ztrácí voda, bílý kouř při startu a sliz na sítku olejové nálevky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to tu už někdo psal,ale mě se stávalo že mě ,,navlhnul,, rozdělovač a taky to takhle dálo,když sem měl ještě 205ku s rozdělovačem.Všechno sem povyměnoval a nic nepomohlo,ale jednou mě napadlo vzít po výkendu stání horkovzdušnou pistoli a zahřát rozdělovač,chytlo to bez problému,jenže sem pak na žádný řešení nepřišel a auto sem pak nakonec rozebral.Ale můžeš to skusit s tím rozdělovačem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak ted jsem nemohl nastartovat...

Tak jsem vytahnul svicku z \"podezreleho\" valce a byla cela cerna a mokra.

Z jineho valce byla tak jak ma bejt. Kouknu na vodu a za poslednich cca 200km ubylo asi dve deci.

Takze je to to tesneni (v horsim pripade hlava)

Na kolik to prijde? jsem se dival do Elitu a tam jsou srouby za 750 tam neni co resit ale tesneni jde od cca 700 - 3000 (nejaka sada)

Pak je tady druha otazka ... mam se to vubec snazit opravit? Vzhledem k tomu ze mam i prasklou torzku takze jestli to dohromady prelitne 7 nebo 8 tisic tak se na to vykaslu protoze uz me to nebavi.

A pezotek pujde do lviho nebe (asi do schrottu nebo tak neco)

PODDOTAZ: Mam ted tu svicku vydelanou, mam ji tam ted vracet nebo je to fuk a ten tyden to vydrzi (na diru jsem nasadil zapalovaci kabel ktery tam ma to gumove tesneni)

[upravil dne 9.1.06 Petano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...