Jump to content

Intenzita podsvětlení

Arnie
 Share

Recommended Posts

Ahoj, mám takový dotaz. Nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale pro jistotu se zeptám.

Na přístrojovce jde regulovat intenzita podsvětlení tím kolečkem vlevo pod volantem. To všechno mi funguje a reguluje super. Pak je další část podsvětlení, a to hodiny, teploměr, digi klima a rádio a toto mi regulovat nejde. Když se nemusí svítit, je to ve dne vidět dobře, když se ale rožnou světla a je jedno jestli parkovačky, potkávačky nebo dálkové, tak intenzita podsvitu hodin, teploměru, klimy a rádia poklesne a za denního světla není skoro vůbec vidět. ve tmě je to v pohodě a krásně vidět, ale ve dne musí člověk mžourat očima...

Dělá to i vám ? Pokud ne, netušíte, kde by mohla být zrada ?

je to naprosto normalni, takhle to ma byt (ikdyz to lidem moc nevyhovuje). Predpoklada se, ze budes svitit ve tme a tam by te to mohlo oslnovat.

Me se to taky nelibi, ale da se to udelat tak, ze prerusis jeden kablik k napajeni tech zarovicek a pak to sviti furt stejne, ale nevim presne jake. Dostkrat se to tu probiralo a ja jsem taky dost linej pred vanocema neco takovyho hledat!!! :D

No jo, já jsem si říkal, že by to mohlo být správně, protože to dělá od začátku, jenom mi to pořád připadá takové nelogické a ruší to. Samozřejmě jsem zkusil nejdříve hledat, ale bez úspěchu. Hesla jako podsvětlení, intenzita apod. - nic se nenašlo. Zkusím to ještě pohledat jinak.