Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Poslusne hlasim, ze me to teda porad odhlasuje .. Na pocitaci Windows 8.1, prohlizec Chrome, staci ho zavrit a zase otevrit a prihlasuji se znovu. Na Windows mobilu prohlizec Internet Explorer, staci zavrit zalozku v prohlizeci .. A jak pise Lada taky se prihlasuji na2x (poprve vpravo nahore, pak se nacte jeste jedna stejna prihlasovaci stranka). Nastesti si prohlizece pamatuji login a heslo ... ale i tak :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba pomůže tohle - tedy v "Opeře" (Chrom umožňuje správu hesel také, u ostatních prohlížečů jako FF, IE nebo ME nevím). Je pravda, že i po základní nabídce prohlížeče k uložení hesla a zaškrtnutí Check Boxu, se heslo neuloží. Někde jsem vyčetl, že tomu zabraní samotný navštívený web. Mohlo by tedy pomoct nahlédnutí do správce hesel zda se opravdu uložilo případně ho tam uložit tzv. ručně.

 

Hesla.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlížeč si heslo pamatuje, při přihlašování ho nabídne, v tomto chyba není, chyba je v tom že mě web odhlásí, buď špatnou cookies nebo nevim čím, ale přihlašení zapomene třeba i po odeslání přispěvku, nebo klasicky při zavření panelu.

Zkoumáš na špatném místě, prohližečem to není, je to čistě softwarem na kterém forum běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím zda na špatném místě. Já tento problém nemám stejně jako několik dalších "ťuk, ťuk, ťuk" z tohoto vlákna. Je to tedy opravdu vinou SW, na kterém fórum běží když se problém projevuje jen někomu? Je to třeba také nějaká kombinace SW fóra + prohlížeč uživatele. Teoreticky se na tom může podílet i HW. Tohle je ale opravdu duchařina.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2016 at 20:13, Schreek napsal:

Bylo mi slíbeno, že opravná aktualizace, která vyřeší odhlašování vyjde v tomto týdnu, tak snad už bude klid.... 

 

V 29. 11. 2016 at 20:23, minimaxa napsal:

Ješte nestahujme kalhoty, brod je daleko... :aut

:myslim tak co? brod nikde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak EDIT - Chrome v práci se přes explicitní volbu "zapamatovat si mě" na to první přihlášení ani nepamatuje login / heslo (lezu sem ale přes to každý pracovní den), na té druhé přihlašovací obrazovce už to mám předvyplněné naštěstí .... Jako vážení, toto je teda VELKEJ nedostatek .. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2016 at 12:04, StibTo napsal:

Jako vážení, toto je teda VELKEJ nedostatek .. :(

A myslíš, že si to bez tohoto prohlášení zainteresovaní neuvědomují? :roll Otravuje to všechny stejně ...

Já vidím hlavně velký nedostatek v tom, že se v dobré vůli přešlo na fórum s placeným supportem, který klub poctivě platí, a beztak nemá žádná práva a páky na to, aby mu byla dodána oprava :grr 

Zvlášť, když se jedná o takovou to zásadní věc :(  Pokud to nová verze nevyřeší, tak snad jedině ještě napsat škodovkářům, kteří používají stejný základ, zda s tím nemají také problémy :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejde to vzít takhle komplexně, zatím veškeré problemy co byly, tak byly do 24h vyřešeny. Tohle se táhlo týdny od nahlášení pro mě z nepochopitelneho důvodu. Aktualizaci by měla byt během dneska nahrána, pak všem doporučil pronajat cookies a snad bude vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak doufejme, že to byl ojedinělý případ :super Protože jinak fakt nevím, co pro tu správnou funkčnost dělat víc :( 
Tak ono, kdyby si "ti kterým to funguje" promazali historii, cookies, temp apod., tak by jim to přestalo fungovat taky. Tak bych to možná nechal, až tady tu funkčnost ostatní potvrdí :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ : napsal jsem to tak záměrně, protože co slyším okolo sebe hodně lidem to úplně vzalo chuť sem vůbec chodit a nejen tohle samozřejmě. Nakolik se to v reálu projevilo (a projeví) v počtu návštěv fóra nevím, čísla neznám, ale poslední dobou mi to tady jako dlouholetýmu členovi přijde HODNĚ mrtvý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: Jasný, to chápu. Já jen, že kluci těžko můžou dělat něco víc, než prudit dodavatele a čekat na opravu. A uvědomují si, jaký je to problém a opravdu se to snaží řešit hned od začátku.

Tak je nasazeno, komu to už funguje správně? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...