Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

47.sraz Peugeot clubu 2.9 - 4.9.2016 ATC Fulnek


Recommended Posts

Weri, k nam do mondea by ses vesla ale v nedeli chcem jet jeste do roznova. Popremejslej. Tucnaku na popelnice bych si dal bacha. Kor na ty co jsou u cesty z hospody :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Scratch napsal:

k nam do mondea

no já sama určitě, ale kam dám ledničku, plážový lehátko, mrdoples a večerní róbu...? navíc cestování s Valinkou - by mi praskla hlava a byla bych upatlaná od čokoládky.. :D  spíš mi řekni - já jedu sama a "skoro prázdná", tak jestli nechceš něco vzít.. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Weri 605 napsal:

no já sama určitě, ale kam dám ledničku, plážový lehátko, mrdoples a večerní róbu...? navíc cestování s Valinkou - by mi praskla hlava a byla bych upatlaná od čokoládky.. :D  spíš mi řekni - já jedu sama a "skoro prázdná", tak jestli nechceš něco vzít.. :D 

Tobse vsechno do mondea uz vejde. Valca paradoxne v aute je zticha a kouka z okenka. Narozdil od maminky. A v aute ma zakaz cokolad a podobnych. Jsem tvrdy otec, ale cisteni auta jde pak daleko lepe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude na srazu i e-shop?

Jsem si tady na e-shopu objednával samolepku www.peugeot-club.com na zadní okno a stříbrnou podložku pod SPZ a žádná odezva :bojim

A ještě jsem si napsal na FB o samolepku na zadní okno zvoucí na 47.sraz,kterou mi slíbil poslat ChouLu a taky nic,tak nevím,co jsem udělal špatně :myslim:papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož pravděpodobně nepojedu na sraz, tak zřejmě ne :) 

Samolepka ke srazu jsme se přece bavili, že se ztratila na poště.. pak už jsi novou nechtěl posílat, protože jsi jel na dovolenou :( 

 

Objednávku v eshopu nemáš dokončenou žádnou krom členství... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...