Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

47.sraz Peugeot clubu 2.9 - 4.9.2016 ATC Fulnek


Recommended Posts

Abych započatou diskuzi z přihlašovadla převedl sem a reagoval tak na Pe.trovu myšlenku. Já osobně si myslím, že je škoda, že tady prakticky nefunguje kalendář, informace o termínech nadcházejících srazů, v připravovaných a uskutečněných srazech se dělá pořádek  jen sporadicky. V Telči jsme byli požádáni o uspořádání srazu někde tady a tuším, že už v říjnu jsme měli kemp a termín zajištěn.. Tím chci říct, že to mohlo být alespoň v kalendáři zapsáno, když nám byl sraz schválen vedením a vyvěšeno na minulých stránkách na HL. straně vpravo jak to bylo, třeba hned po jarním srazu. Je to všechno smutné, snažím se nalákat na sraz hlavně lidi kteří jezdí na zdejší srazy, ale jak to vypadá, tak pro některé lidi není víkend strávený s klubem takové lákadlo. My jezdíme na srazy velice rádi a snažíme se jet pokaždé, když je to jen trochu možné.. 

Každopádně se budeme snažit dělat vše proto, aby se ti co přijedou do Fulneku nenudili a dobře se bavili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to škoda, že účast nebude vyšší a rozumím tomu zklamání. Zase přihlášených taky není jen v počtu "co by se na chatu vešlo" ;) Já se moc těšil do končin, kde jsem ještě nepobyl, ale udělala mi těžkou čáru přes rozpočet akce v práci (pá+so) :(  Držím pěsti, ať se vám to vydaří :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Tucnak65 napsal:

Zdravím všechny,

Bylo by hloupé, kdybych se přijel podívat? Jsem nový a nevím, jak to chodí. Mám to kousek...Olomouc

Prijed na cely vikend. Ted jsem zkusil nove mondeo sraz protoze jsem tam novy a taky jen na kukacku a byla to chyba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...