Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak poznám typ navigace


ddmm

Recommended Posts

No já BT audiostream mám (klasické RD4) ale tedy není o co stát, pokud fakt chci poslouchat muziku, tak volím kabel, případně v nejhorším USB. BT audiosteam je pro hodně nenáročné posluchače, v mojí verzi kvalitativně odpovídá MP3/128kbit s občasnými výpadky typu "mute". Nevím, jestli nestíhá nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve 407 jsem měl Parrot MK 9200. Na telefonování a hudbu. Uměl Audiostream včetně náhlédu alb, textů . Uměl USB a tuším i SD kartu. Výborně se ovládal česky hlasem.

Jen pozor na výbavu auta, pokud je ve výbavě original příplatkové audio JBL, Denon atd, tzn zesilovač, je hodně horší a dražší montáž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

kamarád má parrota taky v 407 a nic moc.. rad bych se vyhnul tomuhle.. nejvíc mě štve že když mám BT v autě tak nechci mít kabel.. horší je že ve služebním renaultu je audio výborne až na hf to je hrůza.. naopak v 5008 hf perfektní ale audio neumí.. zkušenost s bt přes aux port ? investice kolem 1000kc na ebay každopádně kouknu na nějakého parrota z druhé ruky co by to stalo :) instalace není nic složitého už jsem se hrabal v RD4 a vše fungovalo :) včetně RCA vstupu skrze hi-low který chybí v origo rádiích :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Trochu obnovím tohoto kostlivce...

V autě (p5008 2010) mám rneg, rád bych ho předělal na NG4. Jenže má to vůbec smysl?

Pomůžu si tím nějak? Potřebuju hlavně, aby to umělo couvací kameru (pro manželku). Výměna toho prehistorického zobrazení by taky nebyla na škodu 😁 A předpokládám, že ani anténa na GPS nebude stejná?

Cestou číny zatím jít nechci, rád bych něco origo z PSA produkce. Případně řešil někdo z jiného modelu? Nová 208 atd?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...