Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

relé


Richard296

Recommended Posts

Zdravím Vás, zná někdo kde je umístěn cyklovač ke stěračům? Mám stěrače ovládané multifunkční páčkou pod volantem. Zná někdo pořadí umístění relátek pod pojistkami? Včera jsem se tam díval (hledal jsem cyklovač) a našel jsem tam dvě relé (z leva pískátko světel - bílá, volná patice - hnědá??? a žluté relé????). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi trvalo než jsem ho našel. Tady o tom píšu.

Ono je ve skutečnosti posazený jakoby z druhý strany toho plata s relátkama (zezhora). Když si tam posvítíš tak ho uvidíš skrz volná pole. Má modrou barvu. ;)

Pokud přijdeš na to jak sundat jen pojistkovej panel tak se tam asi líp dostaneš. Já na to nepřišel tak jsem rozebral celej spodek palubky u řidiče. A i tak jsem měl co dělat ho vyndat. :grr

P.S. Takhle to je u starýho modelu bez senzoru deště.

[upravil dne 21/12/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

vyndat pojistkový panel nalevo je tam takový červený 2sm výstupek ten povytáhneš jako ven o 1 cm a pak ten pojistkový panel malinko doboku vycvakneš a pak vyndáš,dělal jsem to dnes i včera,hledal jsem kabel abych mohl napojit přívod na zrcátka .Je tam fakticky blbý přístup jelikož jsem neměl foták tak nejsou fotky

Díky komisare. :super

Jsem to zkusil a opravdu to jde. A ten přístup k relátku už je pak v pohodě. Já tušil že to nějak jde, ale nepřišel jsem na to. :myslim

Proč to dělat jednoduše když to jde i složitě. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...