Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Head-up sa neotvára


loque

Recommended Posts

V 26. 5. 2017 at 22:46, peugeot605sv napsal:

Chalani z čiech tu píšu 5000czk, u nás konkrétne v Košiciach pýtajú ´´len´´ 500€ tak asi je teraz koruna v dobrom kurze...a inak, môj robil presne to isté pokiaľ raz po vysunutí sa zasunul a odvtedy už je tomu pol roka sa nevysúva vôbec---k.o.

 

A dal si to opraviť ? Čo to vyšlo? mne tiež lahol  a to už bol raz robený mechanik ho na surovo vysunul cez dia vyhodilo ho všetko fungovalo do prvého mrazu odvtedy zalahol a už sa nevysúva. Chcem to dať spraviť. Dnes som to dal na dia vraj je k.o. motorček head displaya.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
V 5. 6. 2016 at 14:55, simas napsal:

Zdravim, neco podobneho se mi taky stalo, kdyz sem zapomel vyradit (automat) pred vypnutim motoru. Displey se stahnul, ale uz nevyjel pri dalsim nastartovanim(pote jsem asi 4x nastartoval nez sem se dostal domu k navodu). Pak sem ho pomoci navodu zase aktivoval a od te doby vyjizdi normalne. Prikladam navod a Aktivaci/deaktivaci

head_up.pdf 107 kB · 241 downloads

Zdravím Vás s odstupem téměř čtyř let, občas jsem měl problém s vysunutím display, ale dnes mě nevyjel head up display a nepomohlo ani několik startů.Navštívíl jsem diskuzi a našel řešení.Tím chci poděkovat s připomínkou, že ty tlačítka dle přiloženého návodu nefungovala tak jak je v návodu a až jsem zmačnul tlačítko č.4 tak mě display vyjel a funguje opět normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím. Head up se mi už nějakou dobu neotvírá. Chci se zeptat, jestli to jde vyřešit bez výměny (pojistky, nějaké kabely...) v servisu mi bylo řečeno 17 000 Kč. Případně zdali by někdo měl funkční displej a byl ochotný se domluvit na ceně.

Díky moc za jakoukoliv odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam najnovsie zistenie ohladne mojho HeadUp, a to, ze ked je vlhko resp. prsi, tak sa mu nechce na prvy krat vyjst...ak je sucho tak nema problem...a pravdepodobne aj pocas nizkych teplot, kedze celu zimu nebol problem, teraz ako sa oteplilo a prsi, tak ma problem na prvy krat vyjst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 5. 2020 at 11:46, tommygun napsal:

Zdravím. Head up se mi už nějakou dobu neotvírá. Chci se zeptat, jestli to jde vyřešit bez výměny (pojistky, nějaké kabely...) v servisu mi bylo řečeno 17 000 Kč. Případně zdali by někdo měl funkční displej a byl ochotný se domluvit na ceně.

Díky moc za jakoukoliv odpověď!

Treba si prečítať celé toto vlákno, popisujem tam možnosť, ako ten head-up rozchodiť cez diag. Až pokiaľ nebude funkčný tento postup, tak potom treba hľadať iné spôsoby opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 11 měsíců později...

Nazdar...mam 508 2012,  head up pôvodný majiteľ, keďže som ho navštívil co kúpil auto od novoty, tak dal head up opravovať 2 x. Haha... A povedal ze keď nefunguje treba,, pobúchať,, po palubovke blízko displeja... Hmm... Ani to nepomohlo.. Aktuálne sa výmena a cena head up nemení a stoji 500 eur... Fajnovka toto...elektrina a peugeot vraj nešli nikdy dohromady😥☺️☺️

Upraveno uživatelem Martin508
Doplnenie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, na mé 508gt 2014 se mi teď při startování 2x stalo že se mi jaksi protočili rychle budíky, zarachotilo kdesi v pozadí a dobrý, při třetím startování ta samá situace a už mi nevyjel head up displej. Zkoušel jsem pobouchat okolo i ručně povystrčit a nic.. Nevíte někdo co s tím prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes ráno jsem sedl do auta, nastartoval a z palubní desky se začalo ozývat příšerné vrzání a skřípání, zakončené po chvíli cvaknutím. Displej se nevysunul ani po opětovném nastartování a na ovládací tlačítka nereaguje. Takže předpokládám, že je definitivně KO.😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nechal jsem se inspirovat některými zdejšími příspěvky a po návratu domů jsem do palubky několikrát třísknul pěstí, zkusil jsem si znovu pohrát s tlačítky a displej se najednou tiše otevřel. Dnes je to měsíc a displej stále funguje. Zdá se, že na jemnou mechaniku někdy pomůže i hrubá síla.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Zdravím,

našel jsem na youtube nějakej návod na rozchození headupu

, a kupodivu fungoval, vydělat budíky, nechat viset na káblech a za budíkama je headup a v jeho spodní části je malinkatej šroubek na plochej šroubovák - osička elektromotoru, je potřeba otáčet - proti směru hodinových ručiček a pak zkoušet zapínat headup tlačítkama vlevo pod palubkou, po asi 20ti otočeních začal headup po asi 6 letech nefunkčnosti u bývalého majitele krásně fungovat. Peugeot 508 SW 2011 103kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Mám stejný problém, po delší době zkoumání, myslíme že je ten motorek uvařený. Budu to zkoušet vymontovat a zkusím objednat pouze motorek podle čísla. Teoreticky by to mohlo být za lacino. Pokud se povede pondělím se o zkušenosti a kde se co dá objednat.

Zatím se tu mějte ahooj 

Screenshot_2022-07-08-17-24-44-104_com.mi.globalbrowser.jpg

Upraveno uživatelem Tankway
Foto motorek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Moc děkuji Nowakinho za ten video-návod - pomohl!

Po několikaletých problémech, stejných jako zde všichni popisují - občasné nevysunutí HUDu (zejména za studených či vlhkých rán), se dnes HUD přestal vysouvat kompletně.

Pomohlo rozebrání přístrojového panelu a otáčení osičkou motoru dle návodu.

Díky za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2022 at 23:08, pumik napsal:

Pomohlo rozebrání přístrojového panelu a otáčení osičkou motoru dle návodu.

Tak dnes se bohužel problém vrátil, HUD zase mrtvý. Tak budu muset asi znovu rozebírat, ale možná už tentokrát celou jednotku a podívat se dovnitř na motorek a převody.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...