Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Head-up sa neotvára


loque

Recommended Posts

Dostupný je iba originál, nový stojí peknú pálku. Z vrakoviska to nemusí byť vôbec výhra, lebo problém sa môže veľmi rýchlo prejaviť znova. Skôr by som sa zameral na opravu existujúceho. Nakoľko ale jeho vymontovanie niej zrovna 5 minútová záležitosť tak sa mi do toho vôbec nechce ísť, ak by som sa ale odhodlal, tak by som sa zameral na detekciu polohy otvárania, neviem či sú tam nejaké snímače alebo, ako som sa dočítal vo vlákne k 5008, tak tam myslím je nejaký potenciometer, ktorý sníma polohu, tak možno ten vymeniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Ako som tu už spomínal, cez doagnostiku (jedine lexia, nič iné) si otvoriť riadiacu jednotku head-up a tammtest akčných členov, pravdepodobne ponúkne možnosť zasunúť displej, v skutočnosti sa ale vysunie. Jednotka je zblbnutá a myslí si, že je displej otvorený, preto ho neotvorí za normálnych okolností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mě teda zlobí HUD jinak. Sklíčko vyjíždí a zajíždí jak má, ale někdy (pravidelnost jsem z toho nevypozorval) se vysouvání zakončí krátkým bručivým zvukem a displej se nerozsvítí. Musím ho tlačítky vlevo v kaslíku nechat zajet a zase vyjet. Někdy se nechytne ani na druhý pokus. Taky někdo máte tuche fíčuru? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozem potvrdit, ze sa mi zacalo diat asi pred mesiacom ci dvoma (vyjde, zabzuci a nerozsvieti sa)...dovtedy som nemal z HUD ziaden problem...zatial som nevysledoval s cim to ma suvis (napr. teplota), lebo v poslednej doba sa to deje sporadicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2019 at 12:19, puq napsal:

Mozem potvrdit, ze sa mi zacalo diat asi pred mesiacom ci dvoma (vyjde, zabzuci a nerozsvieti sa)...dovtedy som nemal z HUD ziaden problem...zatial som nevysledoval s cim to ma suvis (napr. teplota), lebo v poslednej doba sa to deje sporadicky

jo ten samy problem mam taky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Mne to začalo robiť cca pol roka dozadu takisto hlavne v zime rano ze sa neotvori samo po nastartovani, ale cez gombik v sklapacom dvierku. Dnes rano ked som chcel ist do roboty takisto sa nevisunulo bohužial teraz som to však nevedel vysunuť ani cez tie gombiky ani poobede ani večer vobec to nechce vyjsť. Dali vám to dokopy dakde v servise? ČI sa to dajako automaticky spamätalo? Díky za odpovede..

Upraveno uživatelem dokikristi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2019 at 23:42, dire napsal:

jo ten samy problem mam taky ..

Ahojte ľudia tak dnes som šiel po auto do servisu. Head Up display opäť funkčný, údajne to bolo celé rozmontované, že mechanická chyba že sa zaseklo dajaké ozubené koliesko. Takže som rád že to je opäť funkčné a bude mi naďalej dobre slúžiť!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zdravim otazka na tych co sa vyznaju....viete ci sa robilo viacej druhov headup displejov...nakolko mam auto bez navi a ak by bol displej pre verziu s navi ci by to fungovalo....alebo keby niekto vedel oznacena pre displej aj bez navigácie. Vdaka

Upraveno uživatelem Toudy5587
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...