Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výpadek fora 15.-17.6.2016


Recommended Posts

Vážení peugeoťáci,

 

rok se s rokem sešel a je před námi opět poměrně radikální upgrade fóra. Vývojáři softwaru který používáme se rozhodli, že je zastaralý a vytvořili zcela nový a ne úplně kompatibilní software na který teď chtě, nechtě budeme muset přejít.

 

Z tohoto důvodu budou naše stránky včetně fóra v období od 15. do 17.6. 2016 mimo provoz. Během této doby bude na serveru provedena nutná údržba a  migrace dat do nového systému.

 

Budeme se snažit celý proces urychlit a je velice pravděpodobné, že vše naběhne mnohem dříve, necháváme si časové rezervy a termín 17.6. je nejzazší kdy by mělo forum naběhnout.

 

A co Vás čeká v novém systému? Není třeba se bát nějakých obrovských změn, ty sice proběhly, ale pouze v částech které nejsou uživatelsky viditelné, tzn. v systému samotném a jeho administraci. Pro uživatele bude zřetelná drobná změna vzhledu v podobě trochu jiných ikon a možná trochu jiného odstínu barev a mnohé vylepšení, které by Vám mělo usnadnit toto forum používat. Nově bude forum zcela optimalizováno pro zobrazení na obrazovkách mobilů i tabletů.

 

Čerstvě po spuštění fóra se bude ještě spousta věcí dodělávat, budou tradičně založena vlákna, kde bude možné hlásit chyby nebo nedostatky a stejně tak se bude dolazovat překlad, který ještě místy může vykazovat drobné chybičky. Neděste se pokud Vám některé funkce ze začátku nepůjdou, vše se doinstalovává ručně a chvilku to potrvá. Pokud by Vám i přesto ve fóru nějaká fuknce chyběla, dejte nám prosím vědět, určitě se na to podíváme.

 

Děkuji za Vaši trpělivost při aktualizaci fóra

 

zůstaňte s námi i nadále

 

Schreek

 

post-9365-0-62251500-1464675993_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se bude každý rok měnit či obnovovat softwar a nebo jak si ,,vzpomenou vývojáři"? Mě to přijde, že se neustále něco ,,vylepšuje" a opravuje. Dříve vše bylo funkční delší dobu. Nejsem odborník na net a ani to mu nikterak nerozumím, ale připadámi to, že čím novější, tím horší. Nevím, co je na současném foru špatného, zastaralého a v čem je úplně kompatibilní software.  Vždyť je podle mě plně funkční a nikdo si na nic nestěžuje. Navíc, už se s novým fórem každý ,,naučil". A ted opět změna. Není to jen tahání financí?

A opět jako po uvedení nového fóra se budou nalézat chyby a vše se bude ,,ladit".

Jen se zeptám, vzhled a barva stránek  fóra zůstanou stejné?

Toto je můj osobní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nic jiného, je potřeba takové stránky udržovat aktuální kvůli zabezpečení proti známým chybám.Je mnoho skupinek, které se baví hackingem a pro nám by nebylo nijak příjemné, kdyby nám znemožnili přístup do fóra a ukradli osobní údaje, které máme shromážděny.

 

Já tleskám :potlesk :potlesk :potlesk  našim administrátorům, že na upgrade nekašlou a udělají ho. To jestli budou maličko jiné barvy nebo ikony, to je úplně fuk. Jde hlavně o obsah, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se bude každý rok měnit či obnovovat softwar a nebo jak si ,,vzpomenou vývojáři"? Mě to přijde, že se neustále něco ,,vylepšuje" a opravuje. Dříve vše bylo funkční delší dobu. Nejsem odborník na net a ani to mu nikterak nerozumím, ale připadámi to, že čím novější, tím horší. Nevím, co je na současném foru špatného, zastaralého a v čem je úplně kompatibilní software.  Vždyť je podle mě plně funkční a nikdo si na nic nestěžuje. Navíc, už se s novým fórem každý ,,naučil". A ted opět změna. Není to jen tahání financí?

A opět jako po uvedení nového fóra se budou nalézat chyby a vše se bude ,,ladit".

Jen se zeptám, vzhled a barva stránek  fóra zůstanou stejné?

Toto je můj osobní názor.

 

No není to až tak pravda. Je to spíš souhra náhod, že to vyšlo takhle brzy. Drobné updaty probíhají každý týden a většinou si jich nikdo nevšimne. Tento velký update vydává výrobce jednou za xlet, pohledem na historii to vychází cca každých 6-8 let, kdy se celý systém překope a vylepší. Když jsme na tento software přešli, netušili jsme, že hned příští rok přijde takto velká aktualizace. Co se týče peněz - software fora se nový nekupuje, máme na něj nárok, jelikož si platíme pravidelnou podporu a updaty, bude ovšem třeba zaplatit některé doplňky, které budeme chtít.

 

Co se barev týče, budeme se snažit, ale 100% stejně to nebude... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...