Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predni svetlo s cockou - jake je zapojeni?


dlear

Recommended Posts

Ahoj, bude nekdo prosim vedet, jak jsou zapojena nebo jak prakticky funguji predni svetla s cockou? Ta cocka je dalkove svetlo? A H1 je potkavaci svetlo? H7 mlhovka?

Dekuji moc. Koupil jsme svetla s cockou a chci je dat do auta, kde byla obycejna svetla. Po zapojeni cockovych svetel sviti pouze cocka a blinkr. nic jineho.

 

Dekuji moc za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude chtít trochu podrobnější popis. Na 207 se tuším origo čočková světla na halogeny nedělala, takže to bude asi nějaký "tuzing". V tom případě to bude chtít nahodit alespoň foto, ideálně typ světel :myslim Nějaký popis zapojení od výrobce u toho nebyl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak v tom případě se omlouvám za dezinformaci :mad:  Myslel jsem, že čočka je jen pro xenon :nevim

 

Každopádně nechci si znovu vymýšlet, ale 207 má "dvouparabolu" (2x žárovka) v každém případě, ne? Tam se H4 nedávaly :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

tyto světla mám na autě. 

 

Je to tak že čočka kde je žárovka H7 je potkávací vedle je parabola rozdělena na půl v její spodní části je myslím H1 to je dálkové nad ní je H7 což je originál přísvit do zatáčky. 

 

Jsou to tyto světla? 

post-21770-0-46556700-1464672453_thumb.j

Upraveno uživatelem Grlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku otázka mimo témy, ale ak človek nemá prisvetľovanie do zákrut a vymení svetlá, dá sa to spojazdniť? Je na to treba mať ESP? Pretože čo mi je známe, ak je elektro-hydraulické servo, tak na volante je snímač natočenia volantu, takže riadiaca jednotka by mala vedieť, kedy je volant natočený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
On 5/30/2016 at 8:30 AM, dlear said:

Ahoj, bude nekdo prosim vedet, jak jsou zapojena nebo jak prakticky funguji predni svetla s cockou? Ta cocka je dalkove svetlo? A H1 je potkavaci svetlo? H7 mlhovka?

Dekuji moc. Koupil jsme svetla s cockou a chci je dat do auta, kde byla obycejna svetla. Po zapojeni cockovych svetel sviti pouze cocka a blinkr. nic jineho.

 

Dekuji moc za rady

 

povedlo se Ti to nejak vyresit?
jen ze budu muset vymenit svetla a ty s cockou jsou momentalne jedine k mani.

diky Ti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 30. 5. 2016 at 10:25, dlear napsal:

U svetel s cockou jsou plne osazeny konektory. U konektoru, ktery vede ke svetlum nejsou vsechny zapojeny. Takze jsem uz kabely ve svetle prehodil, ted jen potrebuji overit, potvrdit na jakou zarovku konektory zapojit. Diky 

ahoj prosim te jake piny popr draty se musi prehodit, mam stejny problem kdy po prehozeni svetel sviti jen cocky, nesviti mi parkovacky ani dalkove.

dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...