Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika Motoru 307 2.0HDI


MartinR88

Recommended Posts

Tak sem si byl vyzvednout auto a našlo jím to chybu "Trvalá závada.Závada.Sledování vysokého tlaku nafty.Regulátor dodávky na doraz." Oprava vypočítaná na 13546.89kč prý se musí koupit:

spona - 43.69kč

přídrž patka -106kč

rampa vstřikovačů - 9651kč

výstupní potrub - 534kč

výstupní podrub - 531kč

výstupní podrub - 547kč

přípoj - 733kč

vrat potrubí - 759kč 

kab vstřikování - 421kč

šroub sloupku 170kč

šroup th podl - 18kč

šroub th podl - 28kč

poslal sem ty papíry kamošovi co dělá v servise mrkne na to a snad mě dá jinou cenu....která bude nižší jak v peugeotu.....Auto sem měl ve Famku....

Upraveno uživatelem MartinR88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cena je vysoká říkal my že s 30% slevou by to bylo 10000kč + samozřejmě práce....v pondělí se dozvím od kamoša co má známého v servise jeho nacenění....určo nebudu dávat 13000..A pán co mě předával auto ještě řekl že v Rajhradě u Brna je pán Svoboda co prodává náhradní díly pro Peugeoty,citroeny a renaulty za nižší cenu....tak uvidím..podle ceny se rozhodnu.... :) taky si myslím že plno věcí je tam napsaný zbytečně...že se dají použít ty co tam už jsou....

Upraveno uživatelem MartinR88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nejsem protože v jednom servise diagnostika ukázala "nízký průtok paliva" tam mě řekli že se mám zaměřilit na palivový filtr,rge ventil,palivové čerpadlo.....a v Peugeotu jím to našlo " Trvalá závada.Závada.Sledování vysokého tlaku nafty.Regulátor dodávky na doraz."  a hnedka to jsou vstřiky který byly už měněné majitelem před demnou....tak proto to nechápu...... a kdyby to byla trvalá závada tak by ta diagnostika svítila furt ne???

Upraveno uživatelem MartinR88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tomu moc nerozumím, toto je nejdražší součást

rampa vstřikovačů - 9651kč

co se na ní pokazilo? Dovedu si představit závadu DRV, vstřikovačů, ale u tohoto dílu?

Pokud máte představu, prosím o vysvětlení.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No byl sem s autem v jiným servise a tam jím to vyhodilo zase jinou chybu (diagnostika nesvítíla)....pravděpodobně je v řiti EGR ventil ale doporučili mě dát auto prvně na test vstřiků jestli není nějaký zanesený nebo poškozený... pak se uvidí co je špatně.....oprava by neměla přesáhnout 6000kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...