Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika Motoru 307 2.0HDI


MartinR88

Recommended Posts

Dobrý den,

Když jedu dlouho tak se mě rozsvítí diagnostika motoru a auto se zapne v nouzovém režimu, když motor vychladne tak to zase jede normálně...Dneska sem byl na Diagnostice a tam to ukázalo "příliš malý průtok paliva" nevíte na co se mám zaměřit???Palivový filtr nebo něco jiného???Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nebola origo diagnostika,však?

DRV ventil,palivové čerpadlo,palivový filter,snímač tlaku paliva........

Daj to na origo diag,tá ti ukáže chybu,zmeria požadované a skutočné hodnoty vysokotlakových prvkov.....opravíš presne čo je vadné a nerobíš hokusy pokusy,čo ťa budú stáť veľa peňazí a výsledok neistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Čauvec chlapy tak sem nechal vyměnit ten palivový filtr.....dva měsíce auto jezdilo v pohodě a tedkom se mě rožla zase kontrolka diagnostiky.....Ale zjístil sem že se auto zapne v nouzovém režimu když přidám pořádně plyn (třeba při předjíždění) když sem vypnul motor a pak zase nastartoval a na volnoběh prošlápl na 1500 otáček a držel 30 vteřin tak se diagnostika zase vyplanula...asi bude v řiti palivové čerpadlo že???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s opravama budu pokračovat jak jsi psal....v pondělí to jde zase do servisu tak doufám že to už opraví tak aby auto už jelo v pohodě..... :) dám to do servisu Peugeot tak snad na to příjdou :D jinak to hodím někde ze skály :D:D

Upraveno uživatelem MartinR88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je v servise Peugeot...včera mě volal pán že auto projeli a diagnostika se nerozsvítila tím pádem když to napíchnou na Diagnostiku tak jím to nic neukáže nebo co???Chlapy si tam s tím nevědí rady.....tak mě poprosil jestli si to tam můžou ještě nechat :D podle mě ani nezahříli motor a projeli to jen tak kolem bloku nebo to fakt už nechápu :(

Upraveno uživatelem MartinR88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...