Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PEUGEOT EMOTION DAY 2016, Vaše dojmy, postřehy či připomínky


Verýsek

Recommended Posts

Dnes jsem se účastnil akce v Trutnově:


Projeta 2008 mooc se nám líbila vevnitř je neuvěřitelně velká a pohodlná větší než 308


308Sw GT paradní povoz a tlačítko Sport fakt bavilo


5008 parádní  parník


3008 ač se mi nelíbí svezení pěkné...


 


1) jak na vás akce působila? Výborně,pěkně připravené včetné zazemí v návěsu kamionu,posezení a občerstvení...


2) jestli se vám jejich tým dostatečně věnoval? ANO byli příjemní a nevtíravý,ale ochotní


3) jestli jste byli spokojený s testovací jízdou?Ano mohl jsem si jet jak jsem chtěl  a kam chtěl a nemusel jsem se držet testovacího okruhu


4) jestli byl s vámi vyplněn dotazník, dostali jste malou pozornost či i kávu? Ano dotazník vyplněn,dostal jsem kšiltovku a občerstvení mi bylo nabídnuto.


Akorat lidi co měli zájem byli nasraný na koncesionáře Autostyl ,že zde věčně nebyl a neuměl dělat kalkulace potencionálním kupcům na místě!!!Za to palec dolů....


 


Za mě :super  :super  :super  :super ,byl se mnou přítel od máti a ten z toho byl úplně paf(58let) strašně se mu to libilo a podotkl ,že by takova akce mohla být před každým obchodákem,


ženský nakupovat a mužský jezdit.. :D  :D


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chtěl původně jen popíchnout Pepita - čekal bych, že až Verysek nasbírá a předá, co potřebuje, dá jen echo typu "Předáno, díky všem, kdo napsali." Jako že podpora P.ČR je, je asi jasný, že nebude úplně malá asi taky tuším, ale viditelné jsou snad jen ty předváděčky (což vůbec není málo) a ty symboly. Možná i nějaká finanční podpora :myslim Něco dalšího? Jako ta akce na Em.Days v Brně byla dobrá a jsem rád, že jsme to dali :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Včera jsem navštívil Peugeot Emotion day v Kladně a osobně jsem byl velmi spokojen, měl jsem objednaný jízdy s 508 RXH, 5008 1,6HDi a 5008 2,0 HDi a jako bonus jsem jel ještě neplánovaně s 208. Navíc jsem dostal dáreček a kávičku.

Musim pochválit pána co se mi věnoval během všech mých jízd, velmi příjemný a informovaný.

 

Takže za mě velká spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MJSytic unpinned this téma

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...