Jump to content
Sign in to follow this  
Chilliluk

Peugeot 505 v Táboře

Recommended Posts

Ahoj,

 

v Táboře na parkovišti mezi paneláky stojí jedna 505 sedan, bude to diesel, má vzadu na kufru GLD. Jen jsem ho okukoval na parkovišti, majitele neznám, auto vypadá na svůj věk velice slušně, žádná velká koroze, jak je na tom podlaha, to nevím, ale jinak se zdá OK, koroze je nějaká na zadních lemech blatníků, ale nic hrozného, jen povrchová, myslím.

 

Auto má manuální převodovku, palubovka příčně rozpraskaná od sluníčka, ale není to tragédie. Sedačka řidiče má horší čalounění, spravované záplatami, interiér není celkově kdo ví jaký, auto je evidentně po kuřákovi, uvnitř se válí asi 2 krabičky od cigaret a je tam bordel, ale jen nějaký papíry na zadních sedadlech a tak, nic hroznýho. Auto se zdá být kompletní, skla OK, přední světla trochu vyrezlá, ale všechno tam je, nic nechybí. Palubní deska má místo otáčkoměru hodiny, vypadá to nějakou základ verzi, ovládání zrcátek je mechanické.

 

 

Jiné info o autě nemám, majitele neznám, auto má známky s poslední technickou končící v roce 2014, auto tedy momentálně není v provozu.

Tohle auto je perfektní, jen když ho porovnám se svoji 406, tak ta 505 je proti ní jako tank, síla plechu je snad dvojnásobná, je to poctivý kus auta, které se už dnes nedělá....

Edited by Chilliluk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem fotky odstranil, asi by to nebylo vůči majiteli fér, taky by se mi nelíbilo, kdyby někdo bez mého souhlasu vystavoval na internetu moje auto..

 

Navíc jsem víceméně rozhodnutý začít o to auto sám usilovat, něco o něm zjistit a při dobré konstelaci všeho ho nakonec koupit...sny se mají plnit a mít takové auto je můj velký sen...

Edited by Chilliluk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...