Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Chci moc a moc poděkovat pořadatelům za perfektní sraz :) Moc jsem si ho užila. Jen příště tam budu spát, protože cesta v noci maskar. Jsem 3x stavěla abych neusnula za volantem. Už ten houpající se obývák( 508) sama řídit nechci :D protože udržet se naživu bylo nad mé síly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cestou zpět eště zastávka v Lednici a u Želivky.. :) ta dálnice je fakt hrozná...

 

Děkuju za další krásnej sraz a už se těším na podzim...! - Hlavně díky za program... - byl tak akorát náročný a v okolí byla i spousta jiných věcí k vidění... :)

zkusím pak vylovit taky pár fotek... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My také moc moc děkujeme za parádní sraz, počasí vyšlo, program byl na jedničku. Doufám, že se organizátorům povedlo dořešit nesoulady v počtu odjetých účastníků a odevzdaných/zaplacených konzumáků (  :roll   :roll   :roll  ).

 

Jinak s 306 celkově od pátku najeto 560km, vyšlo nám to zhruba na 3/4 nádrže a hezky jsme vyhnali pavouky z výfuku - po cestě zpět na ideálním rovném "skopečku" okolo 65km dálnice směr Praha vytaženo 185 kmh tachometrových než mi tam vjel nějakej <I>us :D

 

PS.: spešl poděkování patří Koudakovi a Martině za zprostředkování návštěvy sklípku :super

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I my, naprostí elévové ve vaší komunitě, chceme poděkovat za báječný zážitek. Jste prima parta a moc rádi se s vámi zase někde sejdeme. Vřelý dík pořadatelům, kteří obětovali svůj čas na zajištění celé akce i zajímavého programu. Opravdu jsme si tento víkend užili. :super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, zejm. organizátorům, za skvělý sraz! Moc jsem si to užil. A pak ještě scooter-manii u brněnské Olympii (tam jsem se opravdu vyblbnul) :D Ale to už byla jen třešnička na dortu SUPER SRAZU :super a :papa příště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceme se Zůzou poděkovat za super sraz na pěkném místě na krásné jižní Moravě. Děkujeme organizátorům za pěkně a trochu i netradičně připravený sobotní program, ostatním klubákům za super atmosféru a těm pár odvážlivcům, co dnes jeli s námi do Brna k Olympii na Peugeot Emotion Roadshow. Ještě jednou díky všem za všechno a brzy zase někde jinde. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I Medvěd family děkuje za možnost příjemného prožití weekendu. Rád jsem si s některými pokecal (s některými jsem to obligátně nestihl), Pavel s Romanovým Matesem se taky dokázali zabavit - takže za nás 1*.  Že jsme se neúčastnili sobotního programu bylo zaviněno jednak mou soukromou vášní a druhak potřebou navštívit několik mých přátel - nebylo to tedy nic proti organizátorům a jejich programu, ale já si prostě spíš jedu večerně poklábosit a přes den preferuju turistiku v okolí

 

Spešl je třeba pochválit ubytování - my byli spokojeni na 110%

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky RadceS s Hurvajzem

za organizaci tohoto ( a určitě ne posledního ) Peugeot srazu.
Příště rád pomohu na některé z kontrol, nebo testu zručnosti, nějakou tu bejkárnu už si připravíme :)
 

Orienťák byl netradiční, auto k němu nebylo docela ani potřeba.

Mikulov mne převapil, je to hezké město, jen na sv. kopečku, kozím hrádku i zatopeném lomu by se hodil nějaký kiosek s pivem :) - ale to v Mikulově ještě nikdo nezrealizoval....jednou to bude.....

 

Ubytování a strava, pivo, snídaně - super.

 

 

Ještě jednou díky.

KOBRA

 

P.S.

kdo nejel - chybil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...