Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

digitalne hodiny


romo11

Recommended Posts

ahojte, neviete niekto poradit ako spustit digitalne hodiny a teplomer na starsom type 605? Mal som to skoro 2 mesiace bez akumulatora ked auto stalo kvoli prevodovke a teraz ked sme vsetko zapojili svieti mi komplet displej hodin aj teplomera...vsetky segmenty na displeji..da sa to nejak resetovat alebo co s tym? odpojit zase baterku?

Poradte, dik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

ja so mal ten isty problem ale mozno ti pomoze co som spravil ja

1. odnat plasty

2. jemne vytiahnut plosaky strasne jemne

3. namocit do lekarskeho liehu nie denaturak 24 hodin

4. prepoje medzi plosakmi co su tie tenucke 3 cm vodice osmirglovat

5. malo by to ist

6. väcsinou sa tam kondenzuje voda je to pri kureni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Cau, nevite nahodou, kde je k tomuto displeji teplomer (to cidlo), podle ktereho to ukazuje venkovni teplotu? Do pravyho zrcatka mi vedou nejake dva draty, ktere do leveho nevedou, ale tam bych to ja neumistil, tak se mi to nezda, ze by to bylo ono. (ale nemam to ted zapojene-vysvetlovalo by se tim, ze to neukazuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romo11:

Diky za informaci, myslel jsem si to. Ja jsem se montováním čidel nějaký čas živil a jednou ze zásad je neumis?ovat čidla do uzavřených prostor vystavených přímému slunci. Tak mě to trochu překvapilo. Já bych to umístil pod auto, na závětrné místo blíže k vozovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no..ono...nemuzes to umistit nikde ve predu kolem motoroveho prostoru, potom to nemuzes umistit nikde, kde strika voda pri jizde na mokre vozovce..samozrejme, na zrcatko kdyz sviti slunce tak je to pak spatne mereni, ale soudruzi to tak vymysleli, tak to tak je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...