Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tajný závod


Marda106

Recommended Posts

jo to nemusí být špatný, ale abych měl nějakou šanci, to bych tomu musel pěkne šlapat po krku a na konci února...to je o hubu...nemluvě o 15 kilech za start + cca 800 km (min. další 2 tácy za benzín) + s mým štěstím bude start a cíl na druhým konci republiky, takže cesta tam a zpět a platit 5 litrů za to, abych skončil někde ve švestce...na to jsem měl malý odměny:bojim

[upravil dne 19/12/05 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

jo to nemusí být špatný, ale abych měl nějakou šanci, to bych tomu musel pěkne šlapat po krku a na konci února...to je o hubu...nemluvě o 15 kilech za start + cca 800 km (min. další 2 tácy za benzín) + s mým štěstím bude start a cíl na druhým konci republiky, takže cesta tam a zpět a platit 5 litrů za to, abych skončil někde ve švestce...na to jsem měl malý odměny:bojim

[upravil dne 19/12/05 Tommy306]

Taky nechápu koho mohl napadnout konec února :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

jo to nemusí být špatný, ale abych měl nějakou šanci, to bych tomu musel pěkne šlapat po krku a na konci února...to je o hubu...nemluvě o 15 kilech za start + cca 800 km (min. další 2 tácy za benzín) + s mým štěstím bude start a cíl na druhým konci republiky, takže cesta tam a zpět a platit 5 litrů za to, abych skončil někde ve švestce...na to jsem měl malý odměny:bojim

[upravil dne 19/12/05 Tommy306]

Presne tak!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás se jezdí tajnej závod na motorkách(veteránech)a je to super!Jel sem to už 2krát,moje motorka stadion S11:D ceny byl věnec a náký drobnosti,ale je to prostě super,jezdí se to večer a je to po okolý(celkem asi 60km) v průběhu se většinou ještě něco opéka atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Původně zaslal: M-A-X

panove ten clanek je 3 roky starej. uz je to malinko neaktualni:papa:papa:aut

:xvulVím o tom, ale nechtěl jsem zbytečně zakládat nové vlákno, když to vlastně na to navazuje i po letech. Jedná se vlastně o to samé a to závod silných aut na našem území.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tajny zavod se da lehce kontrolovat co do rychlosti , urcite budou mit na kazdem stanovisti zapsany i cas a pak lehce spocitaji prumernou rychlost .

Jinak tajne zavody jsou spise o jegraci v dobrem kolektivu , unor je na cestach nejmene rusny , sam jsme jel Ceske Montecarlo(taky unor) , je to neco jako srazovy orientacni zavod , jen ten cas tam hraje vetsi roli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...