Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zabezpečeni našich miláčků!!!


Stefan

Recommended Posts

Tak to je dobré, aspoň trochu se pojiš?ovny uklidnily. Kdysi jsem si chtěl nechat pojistit auto - spočetli mi pojistné asi 15tis Kč (\"no to víte, to je zahraniční, tak se nedivte\" ), a když jsem se pídil, kolik že bych jako dostal v případě krádeže, tak to vyšlo asi 60tis Kč (\"to víte, amortizace...\" ) Tak jsem hezky poděkoval... a zavařil zámky u dveří :)

Už ani nevím, která to byla pojiš?ovna, Česká to ale nebyla - ti to tehdy vůbec odmítli pojistit, páč to byl idv dovoz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra: Zkusim to zjistit. Nedělal jsem to já. Ten telefon tam je na pevno schovaneja napojenej na baterku. Dobijí se jenom při jízdě - nesmim s tim autem stát dýl jak 4 dny. Seženu schéma a pošlu Ti ho. Vydrž Běhá mi to na eriky, ale tam jde podle mě jen o konektor k telefonu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o konektoru to jen nebude ... nektere telefony nepodporuji AT prikazy ... co vim tak nejlepsi na tyhle veci je bosch ... tam jde uplne jednoduse poslat sms,vytocit cislo, atd... a komunikacni protokol je pristupny (user friendly)

uvazuji ze neco takoveho postavim ... SW pro me neni problem ale absolutne se nevyznam v auto elektrice ... :(

vidim to tak ze udelam zarizeni, s monoha vstupy a napajenim 12V. Pujde naprogramovat co ktery vstup znamena (tj. otevreny kufr, otresove cidlo, predni dvere) a odesle to sms.

Plus par vystupu na opacnou komunikaci (odpoj tohle, tamto...)

-> budu to mit krasne na stole, ale absolutne netusim jak to dat do auta aby to s nim fungovalo...Bohuzel jsem jen programator...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ajsik: To by sme mohli nějak zkombinovat. Myslim, že do autoelektriky docela vidim :o:cool:, ale s tim programováním (předpokládám, že to stavíš na Atmelech, nebo něčem podobnym) sem poněkud na štíru. Konec konců udělat něco spešl pro Peugeoty by nebylo špatný, ale ona tahle základní autoelektrika (dveřní spínače atd.) je skoro všude stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...