Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Atomium Active Diesel Plus


kusto.cz

Recommended Posts

Chlapci nehnevajte sa na mňa ale nedá mi to :) Myslím že to zbytočne veľmi prežívate. Maximálne by som tam dal nejaký kvalitný preplachovač. Pri pravidelnej výmene kvalitného oleja a rozumnom zaobchádzaní sa ten motor nedá prežiť. Mám na podobnom HDI dva krát toľko a vôbec to na ňom nieje cítiť. Vydrží kľudne ešte raz toľko ale dovtedy sa zbytok auta rozpadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kusto, vendelinek: Co já jsem koukal, tak ne 2x ale 3x, takže takovej TEC2000 nebo Liqui Moly vyjde na polovinu. Navíc, co je Atomium (já znám jen to v Bruselu). Je to cosi, co ze každou chvíli jmenuje jinak? Nebo v každý zemi? Tak to může být něco, co se běžně prodává za půlku, se s dobrou reklamní kampaní prodá za dvoj až troj násobek...

Ale nic proto aditivum, ty jistě fungují, jak do paliva tak i do oleje. Při vhodném použití určitě prospějí.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám odpověď:

 

je to dobrý,kvalita v tom určitě je,ale cena je docela velká,nebál by se,si to dát do auta,ale ta cena,on má v prodeji taky kvalitní ,značku už si přesně nepamatuju,měl jich víc,záleží od kterýho je to prodejce,a tak jsem to nechal na něm,až budu vyměnovat,dá mi to,cena je skoro o polovičku nižší

já mu věřím,jezdím k němu vždycky když něco potřebuju,stará se mi o auto od začátku,co jsem  ho koupil

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...