Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 HDi zima a startovanie


Guest Miro406

Recommended Posts

Zdravim, mam problem so startovanim 406 2.0Hdi 90PS 99/00. Ked je zima a auto ostava cez noc stat vonku, rano tazko stratuje niekedy chyti na 1. pokus ale po dlzsom "MLYNKOVANI" niekedy az na druhy treti pokus (ked uz je fakt velka zima). Minuleho roku som menil komplet zhavice bat. je nova 74MAh. Napada vas nieco ???

Zhavi 2-3s je to ok? Viem ze VW ma trchu dlzsi cas potrebny na zhavenie.

dakujem:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Budha - otacky mi nekolisu akurat su rozdielne (som si vsimol) ked ide auto na volnobeh su trosku vysie ako ked auto stoji a ide na volnobeh. V lete mi tiez kontr. zhavenia ani neblikne, aj napr. cez den v zime, rano sa rozsvieti, nazhavy, a potom cely den nic. a nikedy stoji od 9.00 - 17.00.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefonoval som s mechanikom a on v mojom pripade vylucil vysokotlake cerpadlo, odvovodnil to tym ze by sa porucha vys.tlak. cerpadla prejavovla tym ze by mi trhalo s motorolm pri jazde a ze by som tazko stratoval aj za teplejsieho paciasia.

zajdem za nim, ale az po novom roku, napada niekoho este nieco ine?

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miro406

Telefonoval som s mechanikom a on v mojom pripade vylucil vysokotlake cerpadlo, odvovodnil to tym ze by sa porucha vys.tlak. cerpadla prejavovla tym ze by mi trhalo s motorolm pri jazde a ze by som tazko stratoval aj za teplejsieho paciasia.

zajdem za nim, ale az po novom roku, napada niekoho este nieco ine?

dakujem

U Opla 1.7 TD jsem nechal vymenit žhavičky a jedna asi ihned po výměně odešla. Jezdil jsem s tím 2 roky. V zimě OK. Akorát když bylo -10 a níže, tak jsem startoval třeba i na 5x, ale vždy to nějak chytlo. Pak to jednou mechanik rozebral a zjistil, že po 20ti tis. km byla jedna svíčka úplně kaput.

Tím chci říci, že by možná stálo za to ty svíčky ještě zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...