Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 1.6 Nestartuje


juraj4522

Recommended Posts

protikus snimaca Pin 1-----RJ Pin30-----00.4ohm

                           Pin2------RJ Pin11-----00.4ohm

                           Pin3----- to je kostra/tienenie a na pinoch kostry RJ 00.4ohm a priamo na baterku minus pol tiez 00.4ohm

 

 

 

a pises ----

a kabel do rj motora?

ktory kabel mas na mysli ? 

Upraveno uživatelem juraj4522
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

 

joj tazko s tebou naco ti odpajat konektor rj motora ked si mal len rozpojit konektor snimaca otaciek a na jeho protikusu merat na jeho pinoch odpor voci kostre auta nic viac robota na 2 minuty nechapem co kolo toho robis vopchaj kluc do zapalovania(poloha 0)auto maj poskladane komplet a len rozpoj konektor snimaca otaciek na prevodovke a na stekri meraj ohmy na kazdom pine voci kostre auta

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedine on malo to vsetky priznaky aj co som cital na internete mam doma delfi a lexiu diag zvladnem ho doma sam vyblokovat aby som ho nemal ??? a vzhol sa problem snim ?

 

alebo najst vsetky kable od immo a vymenit ich alebo zozeniem celu motorovu kabelaz a vymenit ju 

Upraveno uživatelem juraj4522
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no akurat som volal kamaratovi ze pozna nieho tak mi zisti cenu a ja zajtra pozistujem cenu druhej kabelaze a uvidim co bude lacnejsia a rzchlejsia varianta 

Krtek a zas mas odomna jedno velke dakujem a moju uctu ze si mal na mna take nervi a pomohol si mi s tou mojou krabickou :D lebo ja a elektrika niesme kamarati :D ale motor zrepasovat,karosarcina a peugeot napravy to je moje ale elektrika nie :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasiel som ten kabel zrejme nocny nastevnik alebo sa predral o prevodovku lebo je prec aj plastova izolacia a prvy to schytal kabel od immo iba som ho spojil pajkou a zaizoloval a upevnil som kable tak aby sa o nic nemohly suchat a uz hadam budem s elektrikou pokoj :D

 

A skratovalo to na kostru  pridavam aj foto z diag

IMG_20160901_114300.jpg

Upraveno uživatelem juraj4522
Pridanie fotky diagnostiky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...