Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zátěžák


wexelo

Recommended Posts

Ahoj ,na me 405 jsem vymontoval zadni trmeny a po zpetne montazi a predodvzdusnenim presne podle manualu je tam jeste nekde vzduch.Uz nevim co si pocit nejde proste odvzdusnit.Myslim si ze to je tim ze mam zarzely a nefunkcni zatezovy regulator a bublina zustava nekde v nem.Tak vas chci poprosit jestli nekdo tuhle vec nemate zeby ji od vas koupil.Vydelat ten zatezak uplne asi nebude ono preci jenom i kdys je zarzely tak je zarzely ve stavu kdy reguluje nezatizeny auto a bez nej by to mohlo byt treba na mokru o hubu

[upravil dne 17/12/05 wexelo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis mat zly zatezak,,,,, da sa otestovat malym srobovakom,,,, su tam dva male ventilky,,, skus ci chodia dnu a von,,, ak co len malo sa hybu,, tak je OK,,,,, inak odvzdusnuje sa ked je auto polozene na zemi,,, nie ked je na zdvihaku,,,, a skus odvzdusnovat na zatezaku,,, je vyssie ako trmeny..Aspon takto mi to urobil kamarat,,, a odvtedy mam pokoj,,, pedal zabera 1 cm od vrchu,, a brzdi ako hovado...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V polodemontovanym stavu jsem to delal.Mel jsem trmen venku,trubku pripojenou,trmen otocenej aby byl odvzdusnovak co nejvys.Vzduch z toho nejdriv lezl pak dlouho ne tak jsem to prisroubil a furt se pedal pri prvnich dvou zabrzdeni propada skoro az na podlahu.Budu to muset hodit do servisu i presto ze jsem mechanik :-) sqely nevim co si o me reknou :D V servise na to mate asi odsavacku ze ? a tou to jde normalne ?nebo se i pri normalnim odvzdusneni s tim musej delat nejaky finty ?

[upravil dne 19/12/05 wexelo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odsávačku nemáme, spíš foukačku do nádobky-)), ale ta tady nepomůže, pokud jsi měl třmny z náboje a odvzdušňováky opravdu byly nejvýš, kotouče na 405 se opravdu odvzdušňují špatně, ale na autě, kvůli tvaru třmenu, jinak by neměl být problém. Zkus ještě zrušit ten zátěžák, jestli máš sedan, tak je tam stejně na prd a uvidíš jak to bude najednou brzdit, prostě vyrob nový trubky přímo do třmenů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...