Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Test vložení obrázku


Guest minimaxa

Recommended Posts

Medvěd drží telefon obráceně kvůli pouzdru, třeba můj Samsung Galaxy A6 má tlačítka hlasitosti na levé straně, Můžu ty tlačítka použít jako spoušť fotoaparátu, jenže když chci aby tlačítka byli nahoře a mačkal bych je pravou rukou tak jako na klasickém foťáku tak bych ten telefon musel držet obráceně, zvykl jsem si když je chci použit že prostě jsou dole vlevo. Spousta lidí ale prostě ten telefon otočí a používá obráceně.

Ale opravdu jak píše Péťa tohle není problém, problém je ten doplněk který ty fotky neotočí podle příznaku v exif

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba se to dá v aplikaci foťáku nastavit? Podobně jako třeba stranové převrácení u selfie foťáku. Je to jenom soft, klidně by to mohlo jít. A hlavně to taky může být u každýho telefonu jinak, tedy u každý aplikace na focení a může se to lišit i verzí. Může se to optimalizovat komplikovaně. Manželka taky fotí obráceně, vlastně mne do teď nenapadlo, že by to mohlo být kvůli pouzdru. Nepoužívá HW tlačítko, ale puntík na displeji a všechny fotky od ní na šířku jsou vzhůru nohama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
před 21 minutami, MJSytic napsal:

Medvěd fotí stylem, že má tlč. ovládání hlasitosti na mobilu dole

Spíš nahoře, ale to je o tom kde ten jeho mobil ty tlačítka má. Ja u staršího Samsungu je mam dole v normální poloze telefonu, tj čočka (Hlava) foťáku u levé ruky. A není to fórem ale tím pitomým doplňkem kterej to prostě neumí otočit tak jak má, jen to umí zmenšit.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MJSytic napsal:

Protože to fotíš normálně. Medvěd fotí stylem, že má tlč. ovládání hlasitosti na mobilu dole a s tím si nějak fórum aktuálně neumí poradit, a proto jsou obrázky hlavou dolů :( 

ale to by mel ty fotky blbe i v telefonu ne ?

a pokud by fotil hore nohama tak by mel objektivy taky dole

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Spíš nahoře, ale to je o tom kde ten jeho mobil ty tlačítka má. Ja u staršího Samsungu je mam dole v normální poloze telefonu, tj čočka (Hlava) foťáku u levé ruky. A není to fórem ale tím pitomým doplňkem kterej to prostě neumí otočit tak jak má, jen to umí zmenšit.

On má Nokii a ta je má vpravo. Není to doplněk, ale přímo funkce fóra. To je ale v konečném součtu jedno. Mělo by to zkrátka fungovat :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ - děkuji Ti, náčelníku, žes pojmenoval to, co si já myslím

Narážky na Austrálii tu čtu už cca měsíc (možná dýl a opravdu mě už moc vtipná nepřijde), ale že by tu funkci někdo dal do cajku, to ne. Asi je potřeba poslat kolkovanou žádost , ale netuším kam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...