Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cistenie cociek a paraboly za cockou


brizzolit

Recommended Posts

viem ze je tu par tem o cisteni cocek ale ziadna ma moc neuspokojila,, nasiel som aj taky prispevok kde pisal jeden ze xenon ma len cocku a nie parabolu co je blbost,,, chcem sa spytat kto to uz fakt robil (a nie styl "myslim si") ako sa da dostat von z lampy cocka aj s parabolou aby som ich mohol vycistit,,, ak je moznost bez rozobrania naraznika a vymontovania celej lampy,, a popripade ako je moc zlozite to svetlo ci mi ztadial nevyskoci 10 malych veciciek ktore nebudem vedet dat naspät,, podrobny popis by bodol ak treba aj ten naraznik vybrat lebo vzivote som naraznik dolu nedaval z auta a neviem kde vsade su tie tajne miesta so skrutkami a nechcem si nic ulomit... moc dakujem za ROZUMNE RADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod nemám len som mu objasnil demontáž nárazníka a pravdepodobne bude musieť dolu aj svetlo a odspodu by mal byť servisný otvor ak sa nemýlim a za hlavne je to krajan (podľa popisu) takže by sme si mohli dať stretko.

Upraveno uživatelem Judes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre fakt ucinne vycistenie musi ist svetlo tak ci tak dole z auta a to ide aj bez demontaze naraznika. Ja som to robil, vybral svetlo, ale dovnutra sa cez otvor pre ziarovku nedostanes. je moc maly. Rozlepit to svetlo sa zdala byt nesplnitelna uloha, tak som zo spodu svetela v mieste, kde je u xenonov balast, vyrezal otvor, tadial odsruboval parabolu aj s cockou (su spolu zosrubovane) a dal von. Potom vycistil parabolu aj cocku, a cez ten otvor aj cire plexisklo na svetle. Pomohlo to o 80%, takze sa oplatilo, ale kedze majitel predomnou pouzival 100W ziarovky, tak prach a "sadze" su vo svetle vsade, a hlavne parabolky su dost od toho poznacene, takze oprava sa podarila iba v ramci mozneho... Po namontovani naspat som ten otvor "zosruboval" a medzery som zalepil taviacim lepidlom. Zatial vsetko funguje uz cez rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tie dve matky co myslis si sice skovane za naraznikom, ale ide to aj tak, ze vytiahnes tie 3 plastove cupliky, co uplne hore drzia tu ciernu cast narazniku (ktoru zakryva kapota, ked je zatvorena), a dva dlhsie sroby (torx), a opatrne to odiahnes, aby si sa dostal k tym matkam... je tam blby pristup, ale ked si niekto drzi ten naraznik vyhnuty, tak sa tam da s malou golou dostat...

 

to StibTo:, no bola hlavne zaprasena cela, a cast paraboly v mieste nad ziarovkou, bola aj trochu poskodena, predpokladam, ze salavym teplom... No co narobis, ked si niekto hovori svoju pravdu, ze 100W ziarovky nenicia svetlomet...

Upraveno uživatelem foxo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...