Jump to content

Poraďte-P205 cuká motor 1.1i

Radek205
 Share

Recommended Posts

Zdravím příznivce Peugeot!Potřeboval bych tech. radu!

Vlastním Peugeot 205 1,1i, motor TU1M - 44kW.Mám problém,že při teplém motoru to nepravidelně cuká až někdy zhasne motor na volnoběh a nelze cca. 30sekund poté naskočit!Vyměnil jsem svíčky,kabely,víčko rozdělovače a palec!Pořád stejný!díky předem za jakoukoliv radu!Radek Brno,popř. mi napašte na mail:radek.hamernik@seznam.cz

Palivo tam jde!řikal jsem si že by to mohlo byt rele co spina pal. čerpadlo!je pravda že jsem začal brát benzin u levných benzinek u hypermarketu!ale zase kdyby to bylo benzinem tak mě to dělá pořád,ne?a to vynechává když to je teplý,párkrát si to pocuká a pak zase v poho jedu!

Já když vezmu na např. Eurooil, slovnaft,makro atd....tak mi auto při vytočení taky semtam cuká. Takže beru na Shellu, mám bodíky a auto jede.to že je trošku dražší mně nezabije.

Když praskne podtlaková hadice, tak bys to poznal na brzdách Cracku ne? a když bys nastartoval auto a poslouchal, tak by to syčelo....

To muze bejt treba i zoxidovanym kontaktem u nejakyho cidla (napriklad teplotniho). Kdyz je motor studenej tak funguje a kdyz se zahreje tak to zacne (obcas) zlobit.

Napriklad u toho teplotniho cidla.....kdyz ridici jednotka dostava blby hodnoty tploty,ktery kolisaj do napriklad -20 az do +60 °C, ona to vyhodnoti a hejbna s krokovym moturkem, tudiz ti to skube.