Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rezerva


Viki39004

Recommended Posts

taky uvažuji o dodělání rezervy ale mám tapecírunk s dírou jakoby na kolo ale myslím, že se tam kolo nevleze. nevíte kolik by stála předělávka  jsem lenošný jet do servisu :-(

Upraveno uživatelem Bacyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej tam hadr. Např. staré povlečení z postele, nebo starý ručník. Šroub "jako u Němců", i popruh "jako u Francouzů" jen zdržuje.

Někam spěcháš??  On ten šroub nebo popruh je tam z jistýho duvodu, a to proto aby jsi nedostal v případě nehody tou rezervou do hlavy zezadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plato kufru je v autech nějak připevněné? Protože to poletí první...

Roletka je tam nasunutá, ta docela těžká tyč s navíjecím mechanismem taky dobře poletí.

 

Ale zpět k původní otázce: lepiaca sada s kompresorom tam byla nějak připevněná, tak připevni stejně...

A pokud chceš dodržet všechny předpisy EU, tak si pečlivě zjisti, jak zní podmínky homologace, když do auta instaluješ něco, s čím homologováno nebylo. Zda s tím zajít na STK, nebo na Zkušebnu, nebo zda si vyžádat dobrozdání Generálního dovozce.

 

K tomu zdržování: když ti pásek spadne pod rezervní kolo, takže musíš znovu vyndat rezervu a lovit pásek, a pak si rezervu postavit do kufru a jeden konec pásku provléct dírou v disku, pak položit rezervu (pásek nesmí propadnout), pak vložit vercajk (pásek nesmí propadnout) a pak to zapnout. Protože správně má být pásek instalován tak, že prochází (aspoň jedním) otvorem disku. Provléct oba konce pásku diskem prakticky nejde, vždy ti jeden vypadne, než stačíš kolo položit. Pokud jsou oba konce pásku zvenku pneumatiky, tak netlačí na vercajk a ten tam hrká. Zkusil jsem to mockrát, protože mám na starosti přezouvání aut. Pokud je to tak od výrobce, tak se s tím trápím, pokud si řidič o své újmě zvolil jiné řešení, tak mu to dám tak, jak to měl.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...