Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sníh a bahno


Fusion

Recommended Posts

Včera jsem jel z Prahy do Humpolce a zpět, a i když rád jezdím velice svižně, tak jsem jel po D1 do 110, místy i třeba 80 km/h. Musím uznat, že včerejší nárazovej vítr si s mým Ducatem několikrát snažil docela slušně zamávat, ale dojel jsem tam i zpět bez úhony (ale kamioňákům a autobusákům jsem fakt nezáviděl). Při odjezdu z Prahy jsem jel od Chodova do Průhonic cca 90 minut (takže jsem spíš stál než jel) údajně kvůli převrácenýmu návěsu - takže Fusione, až dostaneš papíry na vlek a budeš jezdit s tím korábem, co někde jinde inzeruješ, jezdi s hlavou na krku a NEBER SI PŘÍKLAD Z MAĎARů, RUMUNů, UKRAJINCů A JINÝCH HOVAD ZA VOLANTY KAMIONů (včera se mi jeden docela férově snažil předvést, co to je boj o holý život, nebo? když jsem byl při předjíždění na úrovni spřáhla auta a vleku, dvakrát blikl blinkrem a už mě tlačil do svodidel - šlo to ubrzdit, ale kdyby jel někdo za mnou .........:bojim:bojim:bojim)

[upravil dne 17-12-05 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo u nás dobrý,jen pršelo,tak sem si říkal jak mě pěkně opršelo auto.Když sem jel lesem tak tam byli olámaný větve a někde i popadaný cedule.Ale ráno když jsem se vzbudil,tak bylo auto celý zachumelený a na silnici pěkná břečka,takže dneska to je na prd a to musím ujet ještě nakupovat na Vánoce.No a nehledě na to že pumpaři ohlašujou zdražení:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v kerkonoších myslím na samotnémkrajíčku je todocela pohoda je fakt že kydá, ale jezdit se dá. Jo a včera jsem tlačil nějakýcho týpka protože byl zkroucenej přes celou silnici a i pře mé důrazné a řekl bych i hlasité rady míň plynu po tom co se to auto trochu hlo tak tomu naložil a byli jsem tam co jsme začaly no byl jsem z něj hotovej. :o ale nakonec pochopil

Akorá když jsempřijel domů a pak jsem házel místo na auto tak těch 40 cm mě dalo docela zabrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v pohodě. Padají bílé sračky, ale silnice jsou OK. Ráno jsem tahal nějakou babu s Micinou Pajerem. Trefila čelně zábradlí na mostu 40m od mého domečku a pak skončila uprostřed mostu napříč. Měla urvaný řízení, volant se točil kolem dokola a kola nic. Jinak auto sice na zimákách, ale vnitřní strana úplně hladká, vnější tak 2mm vzorku :-( Kdyby to zábradlí \"objela\" zprava, tak lovím z potoka mrtvolku - brrr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem vyrazil do Krkonoš a překvapilo mě, jak se hladce jelo. Jediný problém byl v kopci za Slemenem, kde jsem v tý nejhorší zatáčce potkal sypače a musel jsem zastavit, aby mohl projet. Pak jsem měl trochu problémy s rozjezdem,ale hodný pan sypač mě nasypal pěkně pod auto, a už jsem zase prdlal vesele vzhůru. A pak že silničáři nezvládaj:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Jak se vám jezdí?

Všude hlásí bouře, hurikány a závěje.... ale tady v Brně tak leda prdne ten vítr a pak nic,

Díky vítru uschlo! to ze včerejška... prostě nuda.

Kolem Benešova čerstvě napadáno, slánky nikde....

Vyjedu.. nasadim 70... dojedu offrouta co to smaží 50... předjedu....dojedu offrouta.. předjedu.. dojedu offrouta :( GRRR

Pak hajala ve škarpě Š120 (asi odpočívala v kopci) potom jeden kruháč a v oblouku stopy rovně. No a na dálnici klasika... v pravym 50 v levym 52 a v levo bordel, že se dalo jet nejvíc 110. Miluju sníh na silnici a nesnášim TENHLE provoz. Che to VÍC mnohem VÍC sněhu. Víc sněhu = míň \"řidičů\" a víc řidičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Fusion

Jak se vám jezdí?

Všude hlásí bouře, hurikány a závěje.... ale tady v Brně tak leda prdne ten vítr a pak nic,

Díky vítru uschlo! to ze včerejška... prostě nuda.

Kolem Benešova čerstvě napadáno, slánky nikde....

Vyjedu.. nasadim 70... dojedu offrouta co to smaží 50... předjedu....dojedu offrouta.. předjedu.. dojedu offrouta :( GRRR

Pak hajala ve škarpě Š120 (asi odpočívala v kopci) potom jeden kruháč a v oblouku stopy rovně. No a na dálnici klasika... v pravym 50 v levym 52 a v levo bordel, že se dalo jet nejvíc 110. Miluju sníh na silnici a nesnášim TENHLE provoz. Che to VÍC mnohem VÍC sněhu. Víc sněhu = míň \"řidičů\" a víc řidičů.

Já s rodinným ofrótem taky jezdím pomalu páč ty 3 tuny se blbě brzdí i když to má výbornej ABS, ale spíš kvůli tomu že na to prostě nejsem zvyklej :roll

Tak doufám že sem tě nezpomaloval někde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: graver

Původně zaslal: Fusion

...Všude hlásí bouře, hurikány a závěje.... ale tady v Brně tak leda prdne ten vítr a pak nic,...

Fčíl se podívej z okna :grr

Jojo, nějakej ten bílej koberec by byl... ale 0,2cm sněhu je jak vyhrát 10Kč v loterii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...