Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 - krokovy motorek


Katany

Recommended Posts

Původně zaslal: Katany

Cau, auto mi chcipa, neudrzi vonobeh a v servisu mi rekli ze je to nejakej krokovaci motorek ?! :myslim vite nekdo co to dela a jak to vypada a kde to je ? diky a jestli ho nekdo mate tak ho koupim :super

Starší nekupuj.

Připrav si lowe a mazej do Peugeota, tam už ti řeknou jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P 106

Měl jsem ten sám problém, auto mi chcípalo, neudržel se volnoběh, po otevření kufru vlevo nahoře právě chrastil ten krokový motorek, v servisu mi rekl cenu z katalogu, bylo to neco kolem 5000,-....zajel jsem tudiz na vrakoviste, kde jsem ho koupil za 1800,-. Výměnu zvládneš sám, drží to na 2 šroubkách. Od té doby mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledat jsem zkousel ... ale nic nenasel ... tak sorry ze to znova vytahuju ... ta 106ka rv. 92 a nez bych sel koupit novej krokac do peugeota tak to radsi kopnu ze strane ... je to vcelku kase a chtel jsem to aby mela moje pritelkyne cim jezdit ... ten krokovy motorek je BOSH takze jestli mi ho nekdo prodate za rozumnou cenu tak ho vezmu (popripade, jste-li nekdo pobliz hradce kralove nebo pardubic a bylo by mozne ho od vas zapujcit a vyzkouset ho jestli to je opravdu ono tak bych byl moc vdecny a prijel bych) .... diky moc vam vsem, kdyby jste o necem vedeli tak mi to prosim napiste ... ale nezlobte se na me na auto ktery koupim cely za 10 bez papiru nebudu kupovat novej motorek za 5000 :bojim:D

zatim vam vsem dekuju ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...