Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejlepší nabídka paušálu ?


Tony Stark

Recommended Posts

@Pe.Tr Nejsem si uplne jisty ze to je bez DPH...borec kdyz mi to daval, tak rikal ze je snad uz s DPH, kazdopadne pristi tyden bude smlouva, tak to uvidim cerny na bilym jak to presne je...i kdyby to bylo + DPH porad je to moc fajn...

@Charlie 1 Nevim kolik  musi mit simek, ale je to relativne vestsi firma (cca 300lidi) a kazdej ma moznost vzit pro sebe a 5 simek k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Teď přecházíme k T-Mobile takže pár postřehů:

Pokud se jedná o jedno číslo,nikdo se s tebou nebude moc bavit a dělat cenu😉

My poptali 4cisla neomezené volání a SMS+5GB Dat

4 čísla pro děti nulový paušál....

Výsledek 4cisla s paušálem a 6Gb dat za 336vc.dph

Nulový paušál za 12kc ,děti můžou volat s námi a SMS zdarma,můžu jim dát data od sebe nebo od manželky...👍

Vodafone nebyl schopen udělat nabídku...spoléhal že zůstaneme,nabízel jen tarify běžně dostupné....

Po vygenerování kódu pro odchod najednou začal volat hned druhý den,a ptál se proč chceme odcházet apod...nabídl 4 čísla za 1500kc s 40gb nebo 6cisel s 60gb za 1999kc s daní....s úvazkem na 2roky....

U T-Mobile můžu odejít kdy chci a můžu dětem sdílet data...nabídka Vodafone je zajímavější ohledně dat,ale jako rodina bych platil min.1500kc vs 700kc T-mobile...a 10gb bych stejně nevyužil...

Pokud chcete vůbec něco vyjednat ,vygenerovat kód pro přechod a počkat na zavolání a pak si něco vyjednat...ahoj...

Jo u T mobile je to Magenta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nedávno vyjednal neomezené volání a sms + neomezený internet SD za krásných 480Kč u T-Mobile. Prvních 20GB plnou rychlostí a po překročení rychlost 3 Mb/s, což i pak je v mobilu krásně použitelné a YouTube v 720p i tak běží naprosto parádně. Konečně se trh začíná hýbat správným směrem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 28. 5. 2020 at 18:41, Davidak79 napsal:

T-mobile k nám momentálně dokončuje optiku , čekám na nabídku Tv + net a k tomu si nechám udělat nabídku na tel 4 čísla, jsem zvědav co nabídnou.

novou obsluhu a meny tv totalne dojebali. mrkni na tmob fcb , jebou je za to uplne vsichni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr zjistil jsem si cenu optiky , technikům jsem sdělil, ze kdyby přišli s cenou dříve než s výkopem , ušetřil bych jim čas a nedovolil kabel instalovat . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...