Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejlepší nabídka paušálu ?


Tony Stark

Recommended Posts

Tak pokud není jiná volba , spokojenost být musí.  Jenže já to u nás bral tak , že chtějí konkurovat třeba LTnetu a pod .. a touhle cenou fakt neee  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Hle ,  Tmobile se pochlapil :D   4 sim s neomezeným voláním + SMS , 31 gb sdílených dat za 1200kč s dph . K tomu optika net  1000 mb za 400kč a televize s kompletní nabídkou programů za 450kč  ,vše na 2 měsíce zdarma + kompenzace 3000kč za vrácenou slevu za telefon. Dostal jsem na internet a televizi 50% slevu , proto si beru to nejlepší co nabízejí .

EDIT : a instalace zdarma , a mám to na 2 TV

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja napsal pred deseti dny T-Mobilu ze optimalizuju vsechny sve naklady u dodavatelu a sluzeb , ze s vetsinou svych jsem su domluvil na rozumnem kompromisu krom jednoho teda a predevcirem volal typek z vernostniho. ja rovnou napsal ze mam rozhled jak to kde chodi i mimo flotilové smlouvy a ze za to co u nich mam tak chci mesicne platit o 800,- min . 

vysledek ? rovnou mi rekl ze na trech simkach mi zvedl data o dve giga a mesicni fakturace bude o 785 ,- levnejsi. 

takze za mne zas spokojenost nez zas zjistim ze to jde i lepe 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dostal flašku vína a pozvání na oběd jako omluvu :D  na TV a internet jim přistoupím tam je cena OK , ale s voláním jsem ho poslal do háje . ( data mi vodafone dorovnal a jsem o 100kč líp než co nakonec Tmobile nabídl ) Vím že on jako prodejce na ulici udělal maximum , ale jeho manažer umí zázraky, tak ať je předvede .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to prubnul u svého operátora. Minulí týden ve středu jsem jim napsal email v podobném znění jako @Pe.Tr a ve čtvrtek dopoledne už od nich volal frajer že by mi mohl nabídnout neomezené volání + SMS  a že přidá 3GB internetu a že může jít ze současné ceny o stokorunu níž. Tak jsem to kejvnul. Takže teď mám 5GB + neomezené SMS + volání za necelý čtyřkilo.  V oficiálním ceníku to vychází na sedmikilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som to riesim kazde 2 r, a niekedy to je hop alebo hop.
isty čas u nas T mobil daval za 15€ neobmedzeny pausal, ale islo to cez externu firmu, a raz to islo s existujucim cislo, ked voali mne tak len s novy, a to som nechcel,
inac mame pomaranča, 1 fir pausal, nebmedzene voalnia, 100 sms, a tusim 5GB za15€ a bezdrotovy pevny net za 15€
zena neobmedzene volania, 100 sms, 10GB + pevny DSL ned za 25€
ja mam neobmedzene volania, sms 17 GB dat, pevny DSL za 35€
kedze ku kazdemu pausalu na 20€ ma operator "bonus" a to moznost priradit dalsie 4 cisla v rovnakej sieti, kde su volania a sms uplne neobmedzene medzi sebou, teraz po novom sa daju zdielat data medzi sebou, tam uz nezalezi ci je pausal, alebo predplatenka...
ale tam kde sme, mame Wifi ci doma, alebo v praci, takze nejake velke objemy dat nie su potrebne, my este pracujeme, a nečučime s mobilom v ruke pri každej priležitosti.
Brat si zobral O2, neviem aky pausal to ma, ale ma europu, robi v zahranici ale tusim 40 ci 50€ / mes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...