Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejlepší nabídka paušálu ?


Tony Stark

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Pozor na znevýhodnění benefitních paušálů pro cesty do zahraničí. A bude to platit i pro smlouvy významných zákazníků. Nevztahují se na ně současné ceny nastavené nařízením komise EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno mi nabizeli 600minut do vsech siti, neomezene sms a 3gb dat za 499 bez vazanosti. Ale kdyz jsem zavolal zname tak mi rekla ze po 3 mesicich to pak nauctuji za plnou palbu, takze ano vykombinovat se da cokoliv ale s fixaci ceny a bez upsani se to neni tak lehke.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do roka mě čeká stejné hledání a rád bych zůstal u VF. Momentálně neomezený tarif + 1,5 GB dat na 2 roky za 592,- Kč. Takže když se budu hýbat okolo týhle částky, nebudu nespokojený. Přítelkyně zaměstnavatel bude přestupovat k O2, vycházelo by to ještě asi o stovku levněji, ale nám se prostě ke kyslíku nechce.

Péťa: Umíš, ale nemůžeš nabídnou? Takže stále je to pro ostatní zájemce opravdu asi spíš "nemožné".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jste u toho vodafonu dýl, tak stlačujte. Čím jste u někoho dýl, tím máte pro ně větší cenu. Dobrý je si najít nejlepší nabídku na trhu od konkurence a od tý odečíst kilo třeba a říct, že to máte jako nabídku na přestup, ale že byste rádi zůstali. Bohužel co vím, tak je to vždycky s uvázáním nebo aspoň bylo, než někdo z rodiny začal pracovat pro t-mobile a všichni jsme přešli k němu na neomezenáče za symbolický ceny. Takže jestli se nechcete vázat na operátora, tak se můžete někam chytře přiženit  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj, to všichni soukromě tolik blafete, že musíte mít nutně neomezený tarif? Schválně koukám do výpisu, mám tedy služební, za který neplatím vůbec nic, ale i tak měsíčně provolám necelé dvě hodiny - s takovou bych se s nějakým soukr tarifem pohodlně vešel podle srovnávačů pod dvě stovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...