Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1,4 olej v sání


Kajman

Recommended Posts

Původně zaslal: Kajman

Mám problém s 106 1,4 rok 1996 starší model.Mám v sání a u vstřikování benzínu olej. Do motoru dolévám asi 0,5l na 1000km. Mám najeto 120tisíc km.Z výfuku se nekouří a ani to nesmrdí po spáleným oleji.

mášumaštěnej,jaby ten karburátor?on to teda neníkarburátor,ale nevím jak to nazvat,kámoš to tak taky má a já tuším že sem tak taky měl a neznepokojoval sem se olej mě vydrží od výměny k výměně,ale kdybych dolejval tak by swe tam asi 0,5l taky našlapalo...pkusím se optat co to je,ale nevím jestli je to závada...není to spíš taková emulze?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já k výměně nevydržím.Je to spíš emulze a když to vyčistím tak to tam mám za čtrnáct dní zase.Koukal jsem po hadicích a ta od ventilovýho výka vypadá že to není originál. U některých aut tam prej je nějaký udelátko na zachycování oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kajman

Na víčku emulze není.Mě jen zaráží ta spotřeba oleje a jinej únik jsem nikde nenašel.

hele půl litru když doleješ tak to není žádná hrůza,skoro bych řek že je to až tak nák bežný...jinak bych to nák moc neřešil...jo v jedny hadici je takový sejtko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

no pockej jak pul litru je normal??? pul litru je mozna normal na vymenu oleje ale ne po 1000km, neblazni :bojim

aha tak to já sem blbě viděl,já se viděl 10000km,asi bych si měl pořídit brejle...no tak v tom případě je někde chyba...ale když to volej nespaluje,tak kam by se pak strácel:myslim neteče ti van?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeota mam od leta je to dovoz z Itálie měnili mě vstřikovací jednotku a po nejaký době jsem zjistil ze se mě ztrácí voda, taže pak to bylo i těsnění pod hlavou...To sejtko jsem nikde nenašel.Předpokladam ze to bude v tý tlustý hadici od ventilovýho výka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kajman

Peugeota mam od leta je to dovoz z Itálie měnili mě vstřikovací jednotku a po nejaký době jsem zjistil ze se mě ztrácí voda, taže pak to bylo i těsnění pod hlavou...To sejtko jsem nikde nenašel.Předpokladam ze to bude v tý tlustý hadici od ventilovýho výka.

sejtko je v tý hadici co vede od výka do toho plastovýho sání co vede k filtru,já sem to v létě taky čistil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

dobre pane Crack, kam se teda ztraci ten olej???? to by me zajimalo kde teda muze byt

třeba když sákne hodně ventilový víko,nebo když teče vana,nebo když mu to utiká v tom sání a jinak každej motor žere trochu oleje,pane chytrej:P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...