Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1,4 olej v sání


Kajman

Recommended Posts

a to si jako vazne myslis ze kdyby ten motor uchcaval 0,5litru na 1000km tak by si nevsiml ze nekudy vytika???? a to ze kazdej motor zere trochu oleje je jasny ale pod trochou si predstavuju maximalne 1l na vymenu oleje a ne na 2000tkm. Vazne myslis ze by se ptal kdyby videl ze ten olej mu tece??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kajman

Pri hledání závady jsem našel další.Kontroloval jsem všechny hadice od sání a pri tom jsem zjistil ze je u klapky na sání prasklé víčko. Zalepil jsem to a klapka zase funguje....Mohlo by to mít vliv na ten olej????

jaký víčko?a je to ještě někde poteklý,nebo ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

Crack : bez se vysrat udelas lip !!! :P

:D:D:Dnevím co se čílíš,tímhle ukazuješ jen svou inteligenci!máš odpovídat jemu a ne mě,já sem se s tebou nezačal bavit,tak se do mě nenavážej,seš tady novej a už tady budeš nadávat,nechápu:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

seš tady novej a už tady budeš nadávat,nechápu:bojim

No ty bys toho taky mohl nechat. Já zase nechápu, jakou souvislost má to, jak je tady kdo dlouho s tím, jak se tu chová!:roll

Mimochodem: Matt je tady od ledna 2003 a ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Crack

seš tady novej a už tady budeš nadávat,nechápu:bojim

No ty bys toho taky mohl nechat. Já zase nechápu, jakou souvislost má to, jak je tady kdo dlouho s tím, jak se tu chová!:roll

Mimochodem: Matt je tady od ledna 2003 a ty?

A čeho mám nechat?Dřív tady vůbec nebyl a ted poslední dobou se tady oběví a začne se tady chovat jako doma a nadávat jinejm.Dobře možná sem to řek blbě,ale za tu dobu co tady sem sem nikomu nenadával ani nic podobnýho,vždycky sem se jen snažil pomoct,nebo se tady rozumně bavit s ostatní,ma a zůčasnovat se dění.Já sem se s ním vůbec nebavil a jen sem se ptal táznanýho jak to s tím jeho motorem teda je a pak začli narážky,takže nevím nevím:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čeho mám nechat?Dřív tady vůbec nebyl a ted poslední dobou se tady oběví a začne se tady chovat jako doma a nadávat jinejm.Dobře možná sem to řek blbě,ale za tu dobu co tady sem sem nikomu nenadával ani nic podobnýho,vždycky sem se jen snažil pomoct,nebo se tady rozumně bavit s ostatní,ma a zůčasnovat se dění.Já sem se s ním vůbec nebavil a jen sem se ptal táznanýho jak to s tím jeho motorem teda je a pak začli narážky,takže nevím nevím:myslim

Mrzí mě, že tohle téma zasviníme příspěvky o něčem úplně jiném.:xvul

Ale nejlepší odpověď tu už poskytl Hadra, takže to snad není nic hrozného.

Čeho máš nechat? No, zbytečně se necháváš zatáhnout do sporu. Prostě máte jiný názor, to? vše.

Bude pro všechny lepší, když budeš nad věcí - a? si plácá co chce;)

Díky!

BTW: tohle je to poslední, co jsem v tomto tématu psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

vis zacals s tim ze to nemam resit, to me nastvalo jinak bych nic nerikal, snazim se pomoct a ty me tady potapis, tak ja nevim kdo zacal

hele ty ses začal ptát,mě!Nevím proč se ptáš mě,když tohle téma založil Kajman!?Mě taky naštvalo proč se ptáš mě kam se ten olej ztrácí a já sem ti vyjmenoval možný příčiny,ty se mě zas začneš ptát,tak ti řeknu at to neřešíš.Měl sem za to že to vemeš tak at to neřešíš se mnou a už se mě na to neptáš,když se ptal Kajman.Tak nevím v čem tě potápím.Hawk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sry ale prislo mi to tak, rikal sem si ze je nesmysl aby to bylo tema pricinama jako jsi napsal, protoze by si vsiml uniku oleje, jenze on zadnej nespozoroval, prece kdyby to teklo bokem nekde tak by byl potekly motor nebo by mel louzi pod autem dyt je to 0,5L oleje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

tak sry ale prislo mi to tak, rikal sem si ze je nesmysl aby to bylo tema pricinama jako jsi napsal, protoze by si vsiml uniku oleje, jenze on zadnej nespozoroval, prece kdyby to teklo bokem nekde tak by byl potekly motor nebo by mel louzi pod autem dyt je to 0,5L oleje

no a právě proto sem se ho nato ptal,protože to tu nenapsal.Já mám taky sání od voleje,ale co sem viděl tyhle 1,1čky nebo 1,4ky tak to tak maj snad všechny(teda jestli je to volej) a když říká že si myslí že mu to olej nežere,tak sem se ptal? mě to vytejkalo špatným simeringem.Příště už se teda nebudu blbě ptát!Jestli sem Tě nějak urazil,tak se omlouvám,ale dokud sem se necejtil podrážděně,tak sem to nemyslel špatně!ale zpět k tématu:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

oki, taky se omlouvam, no v sani je trochu oleje vzdycky ne??? ale nemuze pres to jit 0,5l na 1000km

no nákej olej tam je,ale jestli to žere 0,5l tak je to určitě chyba a jestli to nežere olej a strácí se 0,5l,tak je to taky chyba,ale radši bez další spekulací počkáme až co napíše Kajman:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...