Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

To vypada nadejneji nez soutez v exovani tuplaku v Liberci ze ktere jsem se radeji po vykonu Scratche odhlasil :) Tak me tam take napis KoudaKu, dik.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže vzhledem k tomu,že pevně přihlášených je 9 + 1 (ta moje není na fóru) ale hrát bude tak je nas 10 a turnaj pro deset lidí na 501 trvá něco okolo 5ti hodin což v našem případě asi ne....

Automat co tam mají je pro deset lidí což je pro nás akorát s tím,že jsem to přehodnotil a budeme hrát 301 která je na 10 kol.

Viděl bych to tak, že odehrajem 301 jednu hru všichni a podle délky trvání se rozhodneme jestli si dáme ještě dvě kola a já pak spočítam kdo kolikrát se kde umístil a z toho spočítam prumer.

Nebo druhá varianta,že po první hře 301 čtyři poslední hráči vypadnou a zbylých 6 postupuje. No a teď tři poslední hráči vypadnou a zbylý 3 hráči si zahrajou o finále a když by byl ještě čas tak první dva by si zahráli jen mezi sebou ( to znamená jak by hráli ti poslední 3 hráči tak ten co by skončil jako 3tí by skončil 3tí definitivně a ti dva co v tomhle kole vyhráli si mezi sebou střihli finále o 1. Místo)

Je to všem přihlášeným jasný?

Jinak dotazy a připomínky klidně pište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastala změna! Automat je jen pro 8 hráčů. Takže základní kola budou dvě. Takže Aluška su může zahrát taky. Takže 6 hráčů a 5 hráčů s tím, že z každé skupiny postoupijou první tři hráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi ségra ňáký pučila... Řikala u toho.. "No.., zahraj si teda.., zkus se trefovat do toho barevnýho a nic moc nezničit.. ...Bože chraň ostatní hráče.."

Tak nevim co tim myslela.... Je divná.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...