Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nosič kol na tažné zařízení


mpavlinka

Recommended Posts

Dodo ty si jak ohraná deska. 3. značka když už teď jde je samozřejmě výhoda, ale ne povinnost. Když ji nemáš, tak ji musíš předat. Když je nosič homologovaný pro provoz bere se jako součást auta (ne jako vozík) a tak musíš RZ umístit na něj, aby byla RZ čitelná zezadu vozidla. Tj. přendat.

Řešil jsem to při koupi s PČR i s dopravákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, při hledání vhodného nosiče jsem v jednom návodu k nosiči firmy Peruzzo našel i podmínky použití, kde je napsáno, že na nosiči by měly být funkční i zpětná světla, což umí jen 13-ti pólová zásuvka, kterou na autě samozřemě nemám (je ale pravda, že všechny nosiče jsou originál vybaveny jen 13-ti pólovými zásuvkami). Ikdyž existují redukce na 7-mi pólovou zásuvku, tam ale zpátečka není. :myslim

 

 

_ps_264parma.pdf_extract.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj.

Já jsem pořídil wjenzek alfa plus 3+1. V jednom pneu servisu mi nechali ozkoušet wjenzek alfa plus 2+1, ten byl OK a ujistili mne, že 3+1 má stejné rozměry co se týká vzdálenosti od auta. Bohužel tomu tak není. Držák bez kol nejde sklopit asi tak o 1-2 cm. Nicméně pokud vám nevadí se při sklápění na nosič trochu pověsit, tak to lze otevřít. S naloženými koly problém není. Pozor na starší verzi (označení bez plus) ta má vzdálenost od kufru menší.

Jinak s kvalitou a poměrem výkon/cena jsem nadmíru spokojen.

Třeba to někomu pomůže.

Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahojky, tak jsem také za necelých 8 000,- českých peněz koupil Wjenzek ALFA 3+1 (k tomu ještě na dopravce za 600,- Kč speciální SPZ na tyto nosiče kol).

Mám originál odnímatelný závěs Peugeot se 7-mi pólovou zásuvkou a na nosiči je také 7-mi pólová zástrčka s dostatečně dlouhým kabelem - není proto potřeba redukce. Při nasazeném nosiči na kouli je ještě mezera k nárazníku 3,5 cm. Se sklápěním nosiče je to jak psal "rholota", při sklopení bez kol nejde otevřít zadní kufr, ale s koly ano, protože působí váha kol.

Nosič má rozumnou hmotnost 18,5 kg a nosnost  60 kg, což postačuje, když uvážíme, že maximální zatížení koule u 5008 je skromných 70 kg.

Připojuji pár foto nosiče na mé 5008

P3110005.JPG

P3110006.JPG

P3110007.JPG

P3110008.JPG

P3110009.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to teď řeším a ten Wjenzek ALFA plus 3+1 nevypadá špatně. Jenže já potřebuji vozit kol pět a tak se střešnímu nosiči asi o5 nevyhnu :-(.

Přemýšlím, jestli by nebylo lepší použít 2+1 a dvě dětská kola na střechu. Jestli by to nevyšlo cenově lépe a i s ohledem na svislé zatížení koule.

Mám už z předchozího kombíka čtyři střešní nosiče od Thule, jen na 5008 je to trošku výš na montáž ...

Máte někdo zkušenosti s pěti koly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem kupoval ten muj drzak na 4 kola tak mi bylo receno at se radeji vyhnu "Wjenzeku " ze s reklamacemi jsou problemy .

byl mi doporucen drzak od firmy Atera "prej lepsi nez je Thule" ale ten stal dost penez tak jsem volil radeji ceskyho vyrobce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám thule velocompact 3+1...

Teto problematice jsem se věnoval asi 2 měsíce ,zkoušel jsem vše, jelikož jezdime dost a kola prevazime...moc variant sklopný a 3+1 není,podmínka u me byla skladnost do kufru auta P406 takže to skončilo u atery a thule,atera nemela oddělování tyče a ladění u vymackane koule+problém s náhradním a dílamá v případě. Poškození.thule vyzkoušen na D1 při 130-150 a v pohodě...pozor u některých nosičů jsou kola blízko sebe a drou se o sebe a je potřeba kola různé obalovat  mirelonem....je to ale za ateru a thule palba,kdo převáží kola 1xrok na dovolenou tomu doporucim spis půjčovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to tak čtu, tak nakonec skončím u Thule. Klasika, umí to nejlíp ale taky stojí nejvíc...

Kola vozím často. Doposud jsem měl střešní nosiče 4 a vpodstatě je měl stále namontované a jen nahodil kola.

Ale pořízením 5008 se změnila situace, tou jezdí žena a navíc nejmladší už taky jezdí na kole a tím pádem musím vozit 5 kol. A dávat je na střechu je vopruz, i když mám 190cm a docela sílu.

Žena tam nenandá/nesundá ani dětský bike :(

Bohužel 5 kol nedám ani na kouli, tak to bude kombinace... Hlavně aby se daly dát horáky vedle sebe a nejlépe bez potřeby je nějak "obalovat", aby mi kola nerozbila zadní okno a aby šly otevřít 5té dvéře...jsem skromný jako vždy.

A jistota bude asi to Thule.

 

Upraveno uživatelem lubber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, oddie napsal:

Se 3 dětma a častým ježděním s 5 koly bych si asi především místo 5008 pořídil větší auto...

JJ! :)

Nějaký návrh jaké Oddie?

Aby se do něj vešlo 5 kol, denně s ním mohla žena jezdit/parkovat po městě a rozvážet děti do škol a kroužků (gymnázium, ZŠ + školka v jiném městě :( ), aby se vešlo do garáže, nežralo jak autobus, mělo automat a nestálo majlant (cca do 550tKč nové).

Ze starých střepů s naším provozem jsem vyléčen, v horizontu 6-8 let se finančně staré nevyplatí ani náhodou. Je to prostě kompromis jako kde co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím ze nějaký výrobce dělá nějakou plošinu není určena primo na kola,ale je dost široká tam by 5kol šlo dat,ale byly by nahazeny na sobe...

Nejdřív zkus u čeho ti půjdou otevřít zadní dveře...řešil bych to 3+1 a 1 kolo na střechu nebo když je malé tak do kufru...

Já jezdil s tuhle jen 3kola a dětskou 16 a ted i 20 dam ještě do kufru a ani nepridelavam adaptér na 4kolo...jo a u thule vyhrálo ještě oproti konkurenci ze 4adapter je oddelat nebo pridelat bez nářadí tak za pul minuty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, GiZMo napsal:

prenosne schodiky, pouzivam nieco taketo: https://zebriky.heureka.cz/schudky-brunner-plyer-seda/#

ale mal som ich za polovicnu cenu. V pohode s tym nalozim bicykle a v zime su dobre na obuvanie lyziarok pre deti

akú to má výšku? som to tam nenašiel................opravujem, už som našiel 40 cm :)

Upraveno uživatelem Maroš 1975
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 11. 4. 2016 at 22:17, Heinrici napsal:

to Charlie Rose:

 

Odkazovaný nosič od Car Face mám. Sice pro tři kola, ale myslím, že je to podobné. Kolega měl na 4. Potřeboval jsem ho narychlo ještě na Xsaru Picasso.

Osobně bych ho už ale nechtěl. Problém je ve vzdálenosti mezi jednotlivými nosníky kol. Jsou užší, než třeba na nosiči od Wjenzka, což dělá problém s naskládáním

větších horských kol. Nedokážu si představit, že bych tam narval 3x 29". Já na něm vozím, 1x 29", 1x trekové a 1x 26" a fakt už je problém, aby se to nikde nedotýkalo.

Všechno vykládám izolací na PVC trubky. + 2x gumicuk. Další problém nastal u 5008. Mám na něm origo nedemontovatelné tažné a kabely se zásuvkou mám úplně napnuté.

Radši si příště tažné někde vyzkouším a připlatím.

Edit: postřeh po 5 letech používání nosiče Car Face z AK. Na nosič se vejdou 3 kola 29er ve vel. XL, M, M. Musí se ale sundat sedlo u prostředního a posledního kvůli širokým řidítkům. Co jsem na nosiči vyměnil několikrát je šroub a matka držáku na kouli. Strhává se závit. Jinak nosič stále funguje.

Upraveno uživatelem Heinrici
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...