Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna motorového oleje v 1.6 HDI


1075

Recommended Posts

V 23. 6. 2018 at 3:57, Marcinos napsal:

Blbost vana je ulozen vys nez kryt takze po udelani diry a odkrouceni zatky nevzdycky se proud oleje trefi presne do diry a zapatla si cely kryt o 5 min praci dele to nestoji

z logiky vyplývá, že asi každé auto bude mít vanu motoru výše než spodní dekl :myslim:) (bráno od země)

pokud uděláš otvor mimo vypouštěcí šroub na vaně :D, tak asi si fakt zapatláš celý kryt, o tom žádná...,(otvor musí být v ose šroubu)

na svém autě mám otvor v deklu original z továrny a ještě se mi nestalo, že bych pocákal dekl olejem při výměně, prostě výpustný šroub povolím a pustím do nádoby s vyjetým olejem..., olej měním normálně s autem na zemi--lehnu pod nárazník a jednou rukou povolím šroub a nechám olej vykapat, ostatní práce s výměnou oleje je přece shora

jestli chceš pokaždé při výměně oleje sundávat ten spodní dekl, tak ho sundávej--je to tvoje auto :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já mám ve vaně udělaný flexou čtvercový otvor velikosti ca. 12x12cm který je překrytý čtvercem z původní prasklé vany a chycený samořeznýma šroubama skrz...oddělané je to hned ...a vypustit to tak jde i na rovině u garáže a nemusím na rampu a zvedat auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...