Jump to content

lze použít podvozek 309 GTI na 309 GRD??

Chip
 Share

Recommended Posts

dostal sem se do situace kdy musim na pravé straně vyměnit tlumič rameno poloosu těhlici a stabilizator.

a zároveň chci auto snížit a přitvrdit.

tak mě napadlo že bych koupil gtičko a vzal si jen podvozek.

takže dotaz zní jestli je tahle výměna možná?

co všechno se musí vyměnit?jak je to s převodovkou a s poloosama?:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Taky jsem nad tím uvažoval a myslím že jediným problémem bude jestli budou odpovídat drážky v těhlici, jedno auto jsem měl na zvedáku a na Gti jsem chodil koukat cca 20 m ven a neviděl jsem to jako velký problém,ale nebyl čas a pak se to už celý rozprodalo, bylo by pěkný to vyměnit i z brzdičema a na naftáčku mít kotouče s vnitřním chlazením to by bylo bržděníčko

Ale je to bez záruky nezkoušel jsem to, jestli to provedeš tak se nezapoměň pochlubit.:super

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Samozřejmě, že mám obě :-)

\"Na pohled\" vypadaj slušně - auto jezdilo jako vítr :mrk

Jsou na nich zánovní kotouče + nové destičky :papa

cena = tolik kolik dáš.

radši nepiš cenu ty rovnou,nemám rád když někdo říká kolik dám.Dobře tak já dám 21,50kč,bereš:D ne hele,kdybych je tam nedal já tak kámoš bude dělat komplet nový GTi tak bych je nechal jemu;) napiš na mail tvoji předstvu o ceně,nebo jestli bereš moji nabídku 21,50kč:super