Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zaseknuté okno u spolujazdca - ako dať dole tapacírung z dverí?


caligula

Recommended Posts

Oprava hotová. Byl ulomený kousek plastového držáku. Zkusil sem to poskládat nebylo to až tak poničený ale rozpadlo se to nakonec celý. Koupena náhrada na stahovacky.com za 1400kč. Borec ochotnej, perfektní přístup. Je to dělaný na 3D tiskárně. Zatím spokojenost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Pani a dámi chcem Vas len informovat o tom ze o probléme so stahovackami som uz vedel davno, nevedel som vsak ze je to problem ale u uplne kazdej 508, po 6 rokoch praskol plastovy bezec na spolajzdcovej strane a do 2tyzdnov aj na soferovej strane. Pocul som dokonca od znameho aj taku vec ze po horúcom dni prisiel k autu a predne okno spadnute cele v dverach. Poteší. Ja som kúpil nahradnu repasacnu sadu podla odporucania chlapika co mi to predaval rovno aj na lavu aj pravú stranu a ukazalo sa ze mal pravdu. kupoval som na stahovacky. com zatial spokojnosť ale len dvojtyzdnova skusenost :-).

Takze majitelia Peugeotu 508 DAJTE SI POZOR HLAVNE PRI VYTAHOVANI OKNA!

Na 99% sa Vam zlomia plastove bezce a okno uz nevytiahnete spat. Prejaví sa to silnou ranou ako keby kamen vrazil do okna ale to sa odrthne lanko z toho plastoveho bezca, mimochodom v nemecku vyrobenom mechanizme znacky (Bosch).

 

Ma prosim niekto skusenost aj s tym ze mechamizmus odisiel aj na zadnych dverach?

 

Ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna rada, stalo sa mi to na oboch stranach. Vymazalo mi koncove dorazi a okno neslo vytiahnut plynulo ale posuvalo sa po par cm vytahovalo sa prerusovane. Napravy sa to tak ze cca 15 sekund podrzite tlacidlo v koncovej polohe pri uplne zatvorenom pripadne otvorenon okne (tlacidlo v polohe c. 2 pre automaticke zatvorenie). Pamat koncovych dorazov sa zvykne vymazat aj napr. v zime ked primrzne okno. Nefunguje tym padom ani funkcia stahovania okien pomocou dialkoveho ovladaca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...