Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Digitální fo?ák


Hadra

Recommended Posts

Nazdar, mám dotaz. U Spáčila maj v neděli akci na fo?ák " noname" za 999 Kč. jde mi o tohle: má to 1,3 megapixel, 2x digitální zoom a interní pamě? 64MB. Blesk, video a tuším samospouš?. Je to hodvadina, nebo ne? cena bude úměrná kvalitě předpokládám, ale: Chci si fotit stavbu RD - stoupačky, elektriku atd. a? časem vím, sem tam nějaké akce, grilování atd. V současné době máme fo?ák FUJI, 10 let starej, s manuálním převíjením filmu, bez všeho možnýho. Tak mi prosím poraďte. do fo?áku za 5 k a více se mi nechce investovat. Jde mi hlavně o transport a manipulaci s fotkama v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kukni sem...

http://www.digipark.cz/ol-c370.htm

Overeny,spolahlivy,lacny,maly,....skratka super

Mam ho doma a na bezne fotenie je to perfektny model.

A ten co pises ty sa za tu cenu oplati...len neocakavaj nejaku

super kvalitu,fotky max.9x13cm.

Osobne by som uz fotak bez optickeho zoomu nekupoval.

Digitalni zoom si spravis aj v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nečekej z toho super fotky, většinou tyhle \"fo?áky\" mají malý objektiv a věrnost barev zrovna taky nic moc. Jako druhý fo?ák do kapsy mám taky noname - Trust (3mpix) a fotky z toho nejsou moc dobrý. Já osobně bych si přišetřil a když nejsi náročný fotograf tak bych koupil něco jako tady píše třeba viktorq v ceně kolem 3500,-.

[upravil dne 15/12/05 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

Fo?ákům moc nerozumím, ale chválím tvůj úmysl fotit si průběh stavby RD. Já mám kompletní fotodokumentaci elektriky před omítkami a už mi to mnohokrát pomohlo.

To je právě ono....potom za x let budu chtít někam kopnout atd. a už vidím ty řeči typu\" todlencto vedlo tady....nó maximálně tadyma se mi zdá, a potom až skoro sem..\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: MilaS

Fo?ákům moc nerozumím, ale chválím tvůj úmysl fotit si průběh stavby RD. Já mám kompletní fotodokumentaci elektriky před omítkami a už mi to mnohokrát pomohlo.

To je právě ono....potom za x let budu chtít někam kopnout atd. a už vidím ty řeči typu\" todlencto vedlo tady....nó maximálně tadyma se mi zdá, a potom až skoro sem..\" :D

tím spíš bych si raději koupil takovej fo?ák, z jehož fotek pak půjde poznat, cos vlastně fotil.

než dávat litr za takovej šunt, si radši za ty prachy upgraduj mobil a nafo? si to mobilem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Nazdar, mám dotaz. U Spáčila maj v neděli akci na fo?ák \" noname\" za 999 Kč. jde mi o tohle: má to 1,3 megapixel, 2x digitální zoom a interní pamě? 64MB. Blesk, video a tuším samospouš?. Je to hodvadina, nebo ne? cena bude úměrná kvalitě předpokládám, ale: Chci si fotit stavbu RD - stoupačky, elektriku atd. a? časem vím, sem tam nějaké akce, grilování atd. V současné době máme fo?ák FUJI, 10 let starej, s manuálním převíjením filmu, bez všeho možnýho. Tak mi prosím poraďte. do fo?áku za 5 k a více se mi nechce investovat. Jde mi hlavně o transport a manipulaci s fotkama v PC.

Fotky z toho budou mít \"kvalitu\" lepších fo?áků v telefonu... je to akorát na hraní pro malý děti.

Kolem 3-4 koupíš starší fo?ák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl optimálně 3 mpix míň radši ne a potom aby byla slušná optika a světelnost tady pár vět od chatrých hlav

Každý objektiv je kromě ohniskové vzdálenosti charakterizován také jeho světelností. Světelnost objektivu je v podstatě maximální schopnost přijímat světlo, přičemž však platí čím menší je číslo označující světelnost, tím je tato schopnost vyšší. Při fotografování to znamená, že čím větší světelnost (menší číslo), tím mohu při dané scéně zkrátit expoziční čas, takže snížím možnost roztřesení snímku (rozmazání):myslim tady je vše doporučuje přešíst celé, a v krámu člověk nebude ztracen:super

http://www.fotografovani.cz/art/tech_vybirame_jak/Objektiv-skola-.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Hadra

To je právě ono....potom za x let budu chtít někam kopnout atd. a už vidím ty řeči typu\" todlencto vedlo tady....nó maximálně tadyma se mi zdá, a potom až skoro sem..\" :D

Za pár let? Houby. Já mám stavbu nafocenou od \"čisté louky\" až po kompletaci vnitřního vybavení (několik GB fotek), plus nějaké to video. Už během stavby jsme do toho koukali... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...