Jump to content
Sign in to follow this  
Haryk

omlazená 2008

Recommended Posts

Haryk

Napiš jakou chceš verzi, motorizaci, barvu a případné placené doplňky.

Pak jen RČ, adresa, telefon, mail a 10% z ceny vozu jako záloha.

Objednám a zbytek peněz až při předání vozu a) úvěrem b) doplatíš převodem.

Je to jednoduché  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Včera jsem v tom autě seděl. Bohužel, design interiéru je pro mě nepřijatelný - disharmonie tvarů, barevné kontrasty černá - stříbrná, tohle opravdu ne. A platí to pro většinu interiérů, které jsem u Domanského viděl. Mám 207 a pamatuji si první dojem z toho auta - velikostí pro mě akorát, ale ten interiér... Nějak jsem si časem zvyknul. To jsem ještě nevěděl, kam design  posune. Je to škoda, protože s  peugeotem  jsem spokojený a časem bude potřeba nové, kvůli interiéru ne u PSA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě pro vysvětlení, proč jsem tohle auto prohlížel. Kvůli příjezdu k chatě - 200 metrů nezpevněné cesty - zvažuji jako příští auto něco s vyšším podvozkem, možná 4x4. U PSA se mně líbí výborná antikorozní ochrana, moje 207 je po 5 letech (100 tis. km) bez koroze karoserie. Jenomže ten interiér... Tak  hledám i jinde. Např. SUZUKI VITARA. Tady si zase nejsem jistý s pozinkováním plechů.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je to u každé značky o kompromisu, to mi věř, a v dané cenové hladině je to plusminus jedno, co koupíš...,třeba u jiné značky ti nedají požadovanou barvu karoserie k tvému vybranému modelu, někdy je to vybírání auta na hlavu, podle mě je nejdůležitější ochrana karoserie--ta se mění nejobtížněji, narozdíl od motoru, náprav,atd. :myslim, ale nakonec- aut je tolik, že si nakonec vybereš;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky si myslím, že nerezavějící karoserie je zásadní věc. Dávám přednost tomu, že moje současný auto má vyšší spotřebu oleje, ale nerezaví. Ne všechny značky používají pozink. plechy a prodejci to nevědí... Třeba ta VITARA - v jednom pražském salonu  mně řekli, že je pozinkovaná. Na internetu jsem našel jiné informace. Hrátky ne dvanáctiletou záruku na prorezavění, kdy si předplatím ještě jednu karoserii mně věru nelákají. Nakonec si určitě auto vyberu, popřemýšlím, vystřízlivím a uvidím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×